5 TOP rowerków biegowych i hulajnóg z AliExpress

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Poradnik AliExpress  |  Dzień Dziecka  |  Instrukcje  |  Rodzice i dzieci 24. 11. 2021

Przywitaj wiosnę ze swoimi dziećmi na hulajnodze lub rowerku biegowym. Na AliExpress znaleźliśmy dla Ciebie 5 najlepszych modeli dziecięcych pojazdów. Oto rewelacyjne rowerki biegowe i hulajnogi. A na deser: super motorek dziecięcy!

Wiosna tuż tuż. Przygotuj się na długie spacery wraz z całą rodziną. Zabierz dzieci na hulajnogę czy rowerek biegowy z AliExpress.com. Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 modeli prosto z wirtualnych, chińskich regałów.

Hulajnoga

Hulajnoga

Dziecięcą hulajnogę w atrakcyjnej cenie znajdziesz na AliExpress.com.

 • Cena: 204 zł
 • Wysyłka do Polski: 35 zł
 • Przewidywany czas dostarczenia: 24-41 dni

Super trójkołowa hulajnoga dla dzieci i młodzieży. Idealna dla sportowców od 2 do 16 lat (do 60 kg). Rozmiary hulajnogi: 55x24x85 cm. Świecące kółka LED nie tylko spodobają się dzieciom, ale też sprawiają, że mały jeździec będzie widoczny na drodze. Do wyboru masz 8 opcji kolorystycznych.

Ocena produktu: 4,6 na 5. W komentarzach przeważają zadowoleni klienci. Niektórzy nawet dodają, że hulajnoga przewyższyła ich oczekiwania. Niekiedy pojawiają się negatywne opinie dotyczące lekko uszkodzonego opakowania produktu.

Kup na AliExpress »

Drewniany rowerek biegowy

Rowerek biegowy

Na AliExpress.com dziecięcy rowerek biegowy z drewna, który stanie się ulubioną zabawką Twojego malucha.

 • Cena: 89.90 $ / 303 zł
 • Wysyłka do Polski: darmowa
 • Przewidywany czas dostarczenia: 9-18 dni

Czterokołowy, drewniany rowerek dla dzieci od 1 roku do 3 lat nie tylko świetnie wygląda ale jest też praktyczny dzięki dołączonej przyczepce, do której z łatwością zapakujesz ulubione zabawki czy podwieczorek na rodzinna wyprawę. Rozmiary rowerka: 32x33x43 cm.

Oceny produktu: w tej chwili brak, możesz być pierwszy. Sprzedawca Free with Love nie jest na AliExpress żadnym nowicjuszem. Działa już dwa lata, w tym czasie zebrał blisko 800 fanów, którzy śledzą jego oferty i dodają pięciogwiazdkowe noty.

Kup na AliExpress »

Rowerek biegowy

Rowerek biegowy

Po trzykołowy, dziecięcy rowerek biegowy z AliExpress.com, Twój maluch sięgnie zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

 • Cena: 184 zł
 • Wysyłka do Polski: darmowa
 • Przewidywany czas dostarczenia: 24-41 dni

Kolejna propozycja rowerku biegowego. Tym razem przedstawiamy model trzykołowy, dla dzieci od 10 miesiąca. Rozmiary rowerka: 50x17x35 cm. W tym momencie jest do dyspozycji czarno-biała wersja. Sprzedawca proponuje również kolor niebieski i różowy. Rowerek ma ciche kółeczka, dzięki czemu może być spokojne używany w domu. Siedzonko jest miękkie i wygodne.

Ocena produktu: 4,7 na 5. Na zdjęciach kupujacych rowerek wygląda tak samo jak na zdjęciach produktowych. Klienci chwalą jakość i szybką wysyłkę.

Kup na AliExpress »

Dziecięca hulajnoga

Dziecięca hulajnoga

Dziecięcą hulajnogę z siedzeniem znajdziesz na AliExpress.com.

 • Cena: 139 zł
 • Wysyłka do Polski: od 12 zł
 • Przewidywany czas dostarczenia: 5-15 dni (z Hiszpanii)

Idealny wybór jeżeli nie możesz zdecydować się między klasyczną hulajnogą a rowerkiem biegowym. Ta trzykołowa hulajnoga ma siedzenie, które możesz zamontować, aby zmienić ją na rowerek. Pojazd jest odpowiedni dla dzieci od 3 do 10 lat. Do wyboru masz wersję żółtą, różową, niebieską, fioletową czy zieloną.

Ocena produktu: 4,9 na 5. Wśród komentarzy znajdziesz jedynie pozytywne oceny, co wcale nas nie dziwi. Na 14 zamówień, kupujący przyznali hulajnodze 13 razy pięć gwiazdek i raz cztery.

Kup na AliExpress »

Rowerek - motorek

Rowerek - motorek

Mali jeźdźcy wyruszą w świat na dziecięcym, elektrycznym motorku z AliExpress.com.

 • Cena: 407 zł
 • Wysyłka do Polski: 106 zł
 • Przewidywany czas dostarczenia: 24-41 dni

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą perełkę. Luxusowy motorek da małych kierowców od 1 roku do 5 lat (do maksymalnej wagi 35 kg). Elektryczny motor dla dzieci wygląda jak legendarna Vespa, z uszkami Myszki Mickey. Aby wystartować wystarczy przekręcić kluczyć, bateria wytrzyma około 2 godziny jazdy.

Ocena produktu: Zamówienie złożyło już 10 osób, ale kupujący nadal czeka na komentarze. Inne produkty sprzedającego YOGOHALO Toy Store zbierają świetne recenzje.

Kup na AliExpress »

☝ Jak kupować na AliExpress?

Nie wiesz jak zrobić zakupy na AliExpress.com i szukasz informacji dotyczących składania zamówienia i wysyłki? Mamy dla Ciebie poradnik jak kupować na AliExpress, który krok po kroku, oprowadzi Cię po chińskim online targowisku.

Poradnik AliExpress

Powiązane sklepy

AliExpress, GearBest, eBay.com, Allegro, Banggood

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się