Selgros cash&carry zniżki i kupony rabatowe

Selgros cash&carry to hurtownie, w których kupisz artykuły spożywcze i przemysłowe. Korzystaj z Selgros promocji i tnij koszty zakupów!

Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Selgros to sieć hurtowni, specjalizującej się w sprzedaży artykułów spożywczych i przemysłowych. W Polsce pierwsze hurtownie pojawiły się w 1997 i od razu odniosły ogromny sukces. Zalety Selgros to szeroki wybór asortymentu, wysoka jakość oraz korzystne lokalizacje placówek. A liczne Selgros promocje i wyprzedaże jeszcze bardziej zachęcają do robienia tu zakupów. Selgros to idealny partner dla wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą. Sprawdź i przekonaj się sam.

Selgros cash&carry to hurtownie, w których kupisz artykuły spożywcze i przemysłowe. Korzystaj z Selgros promocji i tnij koszty zakupów!

Jak oszczędzać wykorzystując promocje i rabaty Selgros?

Masz swoją firmę? Jesteś właścicielem restauracji, hotelu, czy przedszkola? Zastanawiasz się, gdzie kupić najpotrzebniejsze produkty dla swoich pracowników i klientów? Skorzystaj z oferty Selgros i kup wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia swojej działalności. A dzięki licznym Selgros promocjom oraz Selgros karcie klienta wiele zaoszczędzisz. Sprawdź i przekonaj się sam.

Selgros karta, czyli tanie zakupy dla przedsiębiorców

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chcesz tanio i dobrze zaopatrywać swoją firmę? Zależy Ci na produktach dobrej jakości i szerokim wyborze? Nic prostszego! Wyrób Selgros kartę i ciesz się udanymi zakupami. Selgros karta klienta jest wydawana bezpłatnie wszystkim osobom, które posiadają działalność gospodarczą. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, a karta zostanie wysłana do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia. Selgros kartę klienta wyrobisz także osobiście, zgłaszając się do Działu Obsługi Klienta i pokazując dowód osobisty i podając numer REGON lub NIP. Wyrób Selgros kartę i ciesz się zakupami w niskich cenach.

Złota karta Selgros, czyli Tok Klient

Dla swoich stałych klientów firma przygotowała program Top Klient Selgros, który zapewni Ci wiele pakietów bezpłatnych usług oraz dodatkowych rabatów i promocji. Zdobądź złotą kartę Selgros i ciesz się jeszcze większymi korzyściami. Wszystkie szczegóły i niezbędne informacje przekażą Ci pracownicy Obsługi Klienta firmy. Skorzystaj i kupuj artykuły spożywcze i przemysłowe w niższych cenach.

Program Premia Selgros

Kolejnym świetnym sposobem na oszczędności w sklepach Selgros jest Program Premia. Został on stworzony dla najważniejszych klientów firmy. Zapewnia on wiele korzyści i premiuje zakupy wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Dołącz do Program Premia Selgros, zbieraj punkty i wybieraj nagrody. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i złożysz go w placówce firmy w Dziale Obsługi Klienta. Nie zwlekaj, dołącz do programu i baw się zakupami.

Selgros promocje

Oprócz licznych programów specjalnych w sklepach Selgros czeka na Ciebie wiele promocji i wyprzedaży. Zaglądaj do zakładki Konkursy i Promocje na stronie internetowej sklepu i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek okazje. Do Twojej dyspozycji są zniżki na konkretne produkty, marki, czy kategorie. Selgros promocja tefal, a może promocja Zott? Wybierz, co akurat potrzebujesz i zrób zakupy w niskich cenach. Dodatkowo polecamy zaglądać do gazetek Selgros, aby zawsze być na bieżąco z aktualną ofertą promocyjną. Zajrzyj i zaplanuj zakupy. Na pewno nie będziesz żałować.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.