Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując akcje i promocje Odido?

Odido to sieć małych sklepów spożywczych, które można znaleźć na niemal każdym osiedlu w większym mieście. Odido oferta to produkty żywnościowe, chemia oraz drobne akcesoria przemysłowe. W sklepach od tym szyldem kupimy zarówno znane i lubiane marki, jak i produkty własne Odido, dostępne w akcyjnych cenach. O promocjach i rabatach dowiesz się z gazetki promocyjnej sklepu.

Odido promocje

Odido promocje to czasowe akcje pozwalające nabyć wybrane produkty w atrakcyjnych cenach. O aktualnych rabatach klientów informuje gazetka promocyjna marki. Jej aktualne wydanie co tydzień znajdziesz na stronie Tipli.

Odido akcje specjalne

Klienci sklepów Odido mogą również uczestniczyć w organizowanych akcjach i konkursach. Zazwyczaj opierają się one na gromadzeniu punktów za zakupy i odbieraniu nagród. Dzięki kreatywności Odido – akcje są ciekawe i atrakcyjne dla klientów.

Chociaż Odido to sklep, który nie posiada kuponów czy kodów promocyjnych, to codzienne zakupy w nim nadal mogą być tanie i oszczędne. Chcą je robić, zawsze warto śledzić aktualne Odido promocje.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1635 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub