Ważne do 30.06.2019

Ochnik: darmowa dostawa od 100 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Ochnik dla zamówień o minimalnej kwocie 100 zł. Łap okazje i poczuj powiew luksusu! Chcesz płacić… Pokaż więcej Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Ochnik dla zamówień o minimalnej kwocie 100 zł. Łap okazje i poczuj powiew luksusu! Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Ochnik: darmowa dostawa od 100 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Ochnik dla zamówień o minimalnej kwocie 100 zł. Łap okazje i poczuj powiew luksusu! Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na ochnik.com

Jak oszczędzać wykorzystując promocje Ochnik?

Jedną z możliwości jest uczestnictwo w Klubie Klienta Ochnik. Dzięki temu możesz liczyć na 5% rabat i wyjątkowe limitowane promocje. Dodatkowo będziesz dobrze poinformowana, Ochnik wysyła klubowiczom informacje o działaniach marki.

Nie zapomnij również o newsletterze, dzięki, któremu nie umknie Ci żadna wyprzedaż. Naprawdę warto go śledzić. Czy mogłabyś się oprzeć widząc tytuł najnowszej wiadomości - kurtki Ochnik wyprzedaż?

Polecamy też śledzienie sieci społecznościowych marki, tam również znajdziesz informacje o rabatach i najnowszej ofercie. Skorzystaj ze sklepu internetowego Ochnik i zaoszczędź jeszcze więcej dzięki naszemu cashbackowi!

Tej marki nie trzeba przedstawiać. Każdy kto śledzi świat mody wie, że skórzane kurtki Ochnik to bestseller. Nikt nie potrafi wydobyć takich efektów z naturalnych surowców jak młodzi projektanci. Dzięki temu marka ma ugruntowaną pozycję nie tylko w Polsce ale też na arenie międzynarodowej.

Wśród bogatej ofertki marki znajdziesz odzież damską i męską, galanterię, obuwie i torebki. Jako specjalista w swej dziedzinie, marka przygotowuje poradniki dotyczące konserwacji i przechowywania skórzanych wyrobów. To prawdziwa gratka dla fanek mody.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1629 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub