Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując występujące w Netto promocje i rabaty?

Dobry, bo tani supermarket spożywczy? To właśnie Netto! Oferta zawiera produky spożywcze z Polski i Europy, pieczywo, warzywa i owoce, chemię domową, alkohole i inne produkty codziennego użytku. Gdzie znaleźć informacje o promocjach?

Gazetki promocyjne od Netto

Głównym źródłem informacji o promocjach i rabatach w Netto są gazetki promocyjne od Netto. Wydawane dwa razy w tygodniu publikacje wypełnione są promocyjnymi cenami. Tutaj znajdziesz ofertę specjalną przewidzianą na dany tydzień. Dobrym zwyczajem jest usiąść z gazetką promocyjną i na spokojnie zaplanować zakupy

Nagrody za opinie

Możesz też zyskać, wystawiając Netto pozytywną ocenę w sieci. Za taki pokaz lojalności możesz zyskać spore nagrody pieniężne. Codziennie do wygrania 100 PLN! Zabierz paragon, wystaw z nim pozytywną opinię na opinello i już możesz grać w loterii!

Netto - wyprzedaż

Co jakiś czas supermarket Netto organizuje różne interesujące wyprzedaże. To okazja, by tanie produkty kupić jeszcze taniej! Wyprzedaże to często końcówki serii, produkty zbliżające się do końca daty ważności, artykuły sezonowe (np. świąteczne sprzedawane po świętach). Miej oczy otwarte przechadzając się po sklepie!

Kody rabatowe i kupony rabatowe nie są przez Netto dostarczane, jako że Netto nie posiada sklepu internetowego.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1635 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub