Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i promocje w Makro?

Makro to niemiecka sieć hurtowni samoobsługowych dla przedsiębiorców. Obowiązująca w Makro oferta to zbiór produktów spożywczych, przemysłowych, elektronicznych, odzieżowych oraz biurowych. Mówi się, że jedna hala Makro to 50 hurtowni handlowych. Jak korzystać taniej z możliwości stwarzanych przez współpracę z tą hurtownią?

Gazetki promocyjne Makro

Najprostrzym sposobem, by dowiedzieć się o tym, jakie dla nas przygotowało Makro promocje, jest przeczytanie gazetek i magazynów Makro. W publikacjach takich jak Makro professional, Makro Chief, Makro Premium oraz Sklep dla biura znajdziesz inspiracje, lecz też dowiesz się, które artykuły obejmuje oferta promocyjna. Kupuj z głową i zwiększ zyski swojej firmy!

Aplikacja mobilna Makro

Aplikacja mobilna Makro o prosty sposób na oszczędności. Zyskasz czas - z nią zyskujesz dostęp do wybranych nowości z oferty, gazetek promocyjnych i będziesz mógł przygotować zakupy z funkcją listy zakupów. Ale zyskasz też pieniądze, bowiem aplikacja zapewnia specjalne kupony promocyjne, niedostępne nigdzie indziej! Ponadto z nią plastikowa karta Makro może zostać w domu, a Ty będziesz mógł korzystać z tej wygodniejszej, wirtualnej!

Zwykła, Srebrna i Złota Karta Makro

Posiadana przez Ciebie imienna karta Makro świadczy, że jesteś klientem tej siecie. Upoważnia ona do kupowania w sieci Makro i Metro na całym świecie. Ze zwykłą kartą możesz nabijać punkty na osobisty program bonusowy. Ale dla posiadaczy srebrnej i złotej karty przygotowano coś znacznie lepszego - kolejne rabaty, wyjątkowe traktowanie i opiekę przedstawicieli, bezpłatny dostęp do organizowanych szkoleń i jeszcze więcej! By kwalifikować się do Srebrnej Karty, Twoja firma powinna wydać w sieci Makro ponad 50 000 PLN, a jeśli chodzi o Złotą - 100 000 PLN.

Program bonusowy

Więcej kupujesz, więcej dostajesz! Nagrodą za duże zakupy w Makro w poprzednim miesiącu są rabaty sięgające nawet 5% w miesiącu następnym! Zapisz się na program bonusowy!

Internetowe kody rabatowe

Makro bardzo dba o internautów i oferuje dla nich rozliczne kody rabatowe do wykorzystania w sklepie internetowym Makro.

Zarządzona przez Makro wyprzedaż sposobem na oszczędności

Pod koniec danego sezonu Makro zwykle organizuje wyprzedaże z końcówkami serii oferowanymi po niezwykle tanich cenach. To prawdziwa gratka dla obrotnych przedsiębiorców! Zwykle największe wyprzedaże mają miejsce po sezonie wiosenno letnim oraz jesienno zimowym.

Zostań klientem Makro!

By zostać klientem i móc korzystać z wszystkich tych promocji, zgłoś się do działu obsługi klienta lub wypełnij formularz online. Musisz prowadzić działalność gospodarczą, bądź też reprezentować urząd państwowy lub instytucję użyteczności publicznej.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1657 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub