Lewiatan zniżki i kupony rabatowe

Omówienie możliwości oszczędzania w sklepie Lewiatan. Punkty do wymiany na artykuły promocyjne, loteria, dostępne kody rabatowe -wszystko omówione tutaj.
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując obowiązujące w sklepieLewiatan promocje i rabaty?

Lewiatan to polska sieć handlowa zrzeszająca niewielkie sklepy na zasadzie franczyzy. Oferta Lewiatan to artykuły spożywcze, chemii domowej i monopolowe, czyli wszystko, co potrzebne na codzień.

Produkty Lewiatan

Lewiatan oferuje zawsze niskie ceny na jego markowe produkty Lewiatan. Wybieranie ich zamiast alternatywnych produktów to prosty sposób na oszczędzanie. Są ładnie oznaczone i zdecydowanie wyróżniają się ceną.

Gazetki Lewiatan

Koniecznym punktem planowania zakupów są gazetki promocyjne Lewiatana. Znajdziesz tam prawdziwe hity cenowe! Gazetki są dostosowane do regionalnej oferty sklepów!

Program lojalnościowy sklepu Lewiatan - punkty do zebrania!

Lewiatan oferuje interesujący program lojalnościowy "zbieraj punkty i prezenty". Odbierz w kasie bezpłatną kartę Lewiatan. Robiąc zakupy powyżej 10 PLN, doładowujesz ją. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt. Musisz tylko okazać kartę przy kasie. Ale uważaj, za wydanie więcej niż 30 PLN otrzymasz dodatkowy punkt bonusowy! Zebrane punkty możesz wymienić na użyteczne artykuły z oferty specjalnej - czajniki, termosy, pojemniki, kubki, dzbanki itp.

Omówienie możliwości oszczędzania w sklepie Lewiatan. Punkty do wymiany na artykuły promocyjne, loteria, dostępne kody rabatowe -wszystko omówione tutaj.

Loteria Lewiatan

Loteria Lewiatan to sposób na zdobycie trwałych toreb na zakupy, a nawet nowoczesnego samochodu Toyota Aygo! Po prostu zrób zakupy za minimum 25 PLN, w tym kupując jeden produkt Lewiatan, odbierz zdrapkę i paragon. Jeśli zdrapiesz zdrapkę i wygrasz, odbierasz torbę. Jeśli pod numer 70908 wyślesz SMS o treści Lewiatan.[nr paragonu ], masz szansę na samochód.