Ważne do 30.06.2019

Leroy Merlin: rabat -10% na zakupy za 1000 punktów na karcie DOM

Zyskaj rabat -10% w sklepie Leroy Merlin na swoje zakupy. Wystarczy zebrać 1000 punktów na karcie lojalnościowej DOM. Więcej informacji o … Pokaż więcej Zyskaj rabat -10% w sklepie Leroy Merlin na swoje zakupy. Wystarczy zebrać 1000 punktów na karcie lojalnościowej DOM. Więcej informacji o promocjach i kuponach rabatowych Leroy Merlin znajdziesz na stronach Tipli.

Leroy Merlin: rabat -10% na zakupy za 1000 punktów na karcie DOM

Zyskaj rabat -10% w sklepie Leroy Merlin na swoje zakupy. Wystarczy zebrać 1000 punktów na karcie lojalnościowej DOM. Więcej informacji o promocjach i kuponach rabatowych Leroy Merlin znajdziesz na stronach Tipli.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na leroymerlin.pl

Ważne do 30.06.2019

Leroy Merlin: rabat -5% z kartą lojalnościową DOM

Zyskaj rabat -5% w sklepie Leroy Merlin na remont mieszkania lub akcesoria ogrodowe. Wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego DOM.… Pokaż więcej Zyskaj rabat -5% w sklepie Leroy Merlin na remont mieszkania lub akcesoria ogrodowe. Wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego DOM. Więcej informacji o promocjach i kuponach rabatowych Leroy Merlin znajdziesz na stronach Tipli.

Leroy Merlin: rabat -5% z kartą lojalnościową DOM

Zyskaj rabat -5% w sklepie Leroy Merlin na remont mieszkania lub akcesoria ogrodowe. Wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego DOM. Więcej informacji o promocjach i kuponach rabatowych Leroy Merlin znajdziesz na stronach Tipli.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na leroymerlin.pl

Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i promocje w Leroy Merlin?

Ogromna, francuska sieć supermarketów budowlanych? To właśnie Leroy Merlin! Oferta zawiera artykuły służące do zbudowania, wyremontowania i urządzenia własnego przytulnego miejsca na Ziemi. Przyjazne podejście do klienta stwarza liczne okazje do oszczędności.

Leroy Merlin - gazetka promocyjne

Podstawowym źródłem informacji o promocjachgazetki promocyjne. Wydawana co dwa tygodnie, stosunkowo obszerna publikacja pozwala na odpowiednie rozplanowanie zakupów.

Program lojalnościowy DOM

Dołączając do programu lojalnościowego DOM otwiera się przed Tobą oferta specjalna dla uczestników programu. Otrzymasz również kod rabatowy 5% na jednorazową wyprawę do sklepu. Po zyskaniu 10000 punktów do uzyskania są kupony rabatowe na 10% na całodzienne zakupy. Leroy Merlin gwarantuje uczestnikom transport w dniu zakupu.

Klub PRO

Dla prowadzących działalność gospodarczą przewidziano Klub PRO. Specjalna oferta promocyjna, kupony rabatowe do zyskania w zamian za zakupy oraz inne przywileje to coś, co zachęca przedsiębiorców do zakupów w Leroy Merlin.

Inne zniżki, wyprzedaże i akcje promocyjne

Leroy Merlin regularnie organizuje specjalne akcje promocyjne, będące prawdziwą gratką dla poszukiwaczy okazji. Ich sklep internetowy ma wyraźnie wyróżnione artykuły sprzedawane po niższych cenach. Ułatwieniem jest też korzystna możliwość kupowania na raty, nawet do 36 miesięcy.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1641 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub