Ważne do 30.07.2019

Rabaty do 40% na makijaż ust i lakiery hybrydowe w Kontigo

Makijaż ust i lakiery hybrydowe nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze… Pokaż więcej Makijaż ust i lakiery hybrydowe nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 40% na makijaż ust i lakiery hybrydowe w Kontigo

Makijaż ust i lakiery hybrydowe nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na com.pl

Ważne do 30.07.2019

Rabaty do 40% na pielęgnację twarzy i włosów w Kontigo

Pielęgnacja twarzy i włosów nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i wyglądaj pięknie każdego dnia. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Pielęgnacja twarzy i włosów nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i wyglądaj pięknie każdego dnia. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 40% na pielęgnację twarzy i włosów w Kontigo

Pielęgnacja twarzy i włosów nawet 40% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i wyglądaj pięknie każdego dnia. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na com.pl

Ważne do 28.07.2019

Rabaty do 80% na makijaż w Kontigo

Tylko dziś makijaż nawet 80% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Tylko dziś makijaż nawet 80% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 80% na makijaż w Kontigo

Tylko dziś makijaż nawet 80% taniej w internetowym sklepie Kontigo. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoim pięknym wyglądem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na com.pl

Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i promocje Kontigo?

Lubisz oczarowywać wszystkich swoim wyglądem? Zależy Ci na szerokim wyborze kosmetyków znanych i cenionych marek, jak również tych trudno dostępnych? Drogeria Kontigo to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o swój wygląd, cerę i skórę. A dzięki Kontigo kodom rabatowym i licznym Kontigo promocjom nie zbankrutujesz na zakupach! Sprawdź, jak możesz łatwo zaoszczędzić w Kontigo.

Kontigo kod rabatowy, czyli kosmetyki w niskich cenach

Dzięki Drogerii Kontigo Twoje kosmetyczne zakupy już zawsze będą należały do jednych z ulubionych zajęć. A moc okazji i Kontigo kodów rabatowych pozytywnie Cię zaskoczą! Koniecznie z nich korzystaj i obniżaj koszty swoich zakupów. Najprostszym sposobem na zdobycie Kontigo rabatu jest zapisanie się do newslettera firmy. Otrzymasz wówczas - 15% zniżki na pierwsze zakupy. Będziesz również na bieżąco ze wszystkim nowościami i ciekawostkami oraz jako pierwszy dowiesz się o kolejnych Kontigo rabatach. Pamiętaj również, że te najlepsze znajdziesz na Tipli.pl. Łap okazje i uzupełniaj kosmetyczne zapasy w bardzo atrakcyjnych cenach. Na pewno nie będziesz żałować!

Drogeria Kontigo - promocje i moc okazji

Dzięki Drogerii Kontigo nie musisz się obawiać, że wydasz majątek na pielęgnację, kosmetyki do makijażu, peelingi, oczyszczenie czy nawilżenie skóry i ciała. Dbając o Twoje dobre samopoczucie oraz domowy budżet Kontigo regularnie przygotowuje wiele akcji promocyjnych i wyprzedaży. Zaglądaj za zakładki Promocje na stronie internetowej sklepu i kupuj kosmetyczne perełki w niższych cenach. Zawsze czeka na Ciebie moc okazji, które sprawią, że zakupy będą o wiele przyjemniejsze. Abyś niczego nie przegapiła, zaglądaj również do Kontigo gazetki, dostępnej także na Tipli.pl. Jak widzisz świat piękna i urody stoi przed Tobą otworem. A Kontigo promocje i kody rabatowe sprawią, że sporo zaoszczędzisz. Korzystaj i czerp radość z zakupów!

Kontigo to drogeria stworzona dla nowoczesnych kobiet, które będą mogły kupić swoje ulubione kosmetyki w miłej atmosferze i w atrakcyjnych cenach. Nazwa firmy pochodzi od portugalskiego i hiszpańskiego słowa contigo, które oznacza z Tobą. Idealnie to współgra z konceptem i filozofią firmy. Kontigo to coś więcej niż drogeria. To miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo, a dzięki Kontigo kodom rabatowym nie wydasz fortuny na zakupach.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1657 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub