Intermarche zniżki i kupony rabatowe

Promocje Intermarche to znakomita okazja do robienia tańszych zakupów spożywczych i nie tylko. Sprawdź, jakie zniżki znajdziesz w Intermarche.
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Oferta Intermarche również ta objęta promocjami i zniżkami dostępne jest w 30 sklepach na terenie całej Polski. Chociaż sklep nie posiada programu lojalnościowego oraz stałych kodów promocyjnych, to nie oznacza to, że jego klienci nie mogą robić zakupów tanio i oszczędzanie. Czasowe promocje oraz oferty specjalne pozwalają na ekonomiczne zakupy na co dzień.

Promocje Intermarche to znakomita okazja do robienia tańszych zakupów spożywczych i nie tylko. Sprawdź, jakie zniżki znajdziesz w Intermarche.

Jak oszczędzać wykorzystując zniżki i promocje sklepu Intermarche?

Intermarche to francuski market z bogatym asortymentem produktów spożywczych, kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych. W sklepie znaleźć można zarówno cenione i dobrze znane marki, jak i produkty własne sklepu. Czasowe promocje Intermarche pozwalają wszystkie te produkty kupować taniej.

Akcje specjalne Intermarche

Intermarche zniżki to przede wszystkim promocje czasowe na artykuły sezonowe oraz nowości. Bardzo często powiązane są one z konkursami organizowanymi przez markę. Informacje o akcjach specjalnych można znaleźć w gazetkach promocyjnych Intermarche oraz na stronie sklepu w zakładce Promocje i Konkursy. Nowości pojawiają się średnio co tydzień, a oferty specjalne obowiązują od tygodnia do dwóch. Od poniedziałku do środy można również skorzystać z promocji Intermarche na wybrane produkty, które oznaczone są w gazetkach mianem Super Star Tygodnia.

Oferta Intermarche w aplikacji mobilnej

Dla osób, które zakupy spożywcze chcą robić jeszcze taniej, Intermarche przygotowało aplikacje mobilną. Po jej ściągnięciu i zainstalowaniu klienci sklepu mają możliwość skorzystanie z Intermarche kod rabatowy dostępnego tylko dla posiadaczy aplikacji. Na specjalne oferty z kodami rabatowymi mogą również liczyć subskrybenci newslettera.