Intermarche zniżki i kupony rabatowe

Promocje Intermarche to znakomita okazja do robienia tańszych zakupów spożywczych i nie tylko. Sprawdź, jakie zniżki znajdziesz w Intermarche.
Cashback jest chwilowo niedostępny. Pracujemy nad tym. Przejdź do sklepu »
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując zniżki i promocje sklepu Intermarche?

Intermarche to francuski market z bogatym asortymentem gazetkach promocyjnych Intermarche oraz na stronie sklepu w zakładce Promocje i Konkursy. Nowości pojawiają się średnio co tydzień, a oferty specjalne obowiązują od tygodnia do dwóch. Od poniedziałku do środy można również skorzystać z promocji Intermarche na wybrane produkty, które oznaczone są w gazetkach mianem Super Star Tygodnia.

Oferta Intermarche w aplikacji mobilnej

Dla osób, które zakupy spożywcze chcą robić jeszcze taniej,

Oferta Intermarche również ta objęta promocjami i zniżkami dostępne jest w 30 sklepach na terenie całej Polski. Chociaż sklep nie posiada programu lojalnościowego oraz stałych kodów promocyjnych, to nie oznacza to, że jego klienci nie mogą robić zakupów tanio i oszczędzanie. Czasowe promocje oraz oferty specjalne pozwalają na ekonomiczne zakupy na co dzień.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub