Groszek zniżki i kupony rabatowe

Codzienne promocje, okresowe zniżki i atrakcyjne loterie. Groszek sklep oferuje całe mnóstwo sposobów na niedrogie zakupy.
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując promocje i loterie Groszek?

Groszek oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wybranych zakupowiczów. Te małe markety oferują wszystko, czego nie może zabraknąć w kuchni. Oprócz produktów spożywczych w marketach Groszek kupisz kosmetyki i chemie gospodarzą.

Loteria Groszek - wygraj nagrody pieniężne

Loteria Groszek to akcja specjalna organizowana we wszystkich sklepach na ternie Polski. Aby w niej uczestniczyć, konieczne jest skorzystanie z oferty marketu i zrobienie zakupów za co najmniej 15 złotych. Następnym krokiem jest wysłanie SMS-a zgłoszeniowego. Dla ułatwienia produkty biorące udział w zabawie są specjalnie oznaczone w Groszek gazetce promocyjnej. Główne nagrody rozlosowywane są co tydzień natomiast nagrody pocieszenia codziennie. Loteria Groszek pozwala na wygranie nagród pieniężnych.

Groszek promocje – jak je znaleźć?

Groszek promocje znajdziesz przede wszystkim w wydawanej raz na dwa tygodnie gazetce promocyjnej sklepu. W ulotce z promocjami znajdziesz informacje o czasowych rabatach oraz wiadomości o akcjach specjalnych organizowanych np. z okazji dnia mamy czy dziecka. Groszek oferta w zakresie promocji jest niezwykle atrakcyjna i pozwala robić zakupy nawet z kilkudziesięciu procentowym rabatem. Nie wiesz, jakie są aktualne Groszek promocje? Pomóc może ci w tym strona Tipli z gazetką promocyjną sklepu. Odwiedź ja koniecznie, zanim wybierzesz się na zakupy.

Codzienne promocje, okresowe zniżki i atrakcyjne loterie. Groszek sklep oferuje całe mnóstwo sposobów na niedrogie zakupy.

Groszek sklep jest marketem, w którym wielu Polaków robi codzienne zakupy. Zaufanie, jakim dążą klienci markę, przejawia się w jej szybkim rozwoju. Od 2000 roku sieć otworzyła nad Wisłą 1700 oddziałów sklepu. Zlokalizowane są one zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, zawsze jednak na miejsce ich powstania wybiera się lokalizację blisko osiedli mieszkalnych.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.