E.Leclerc zniżki i kupony rabatowe

Codzienne zakupy w jeszcze lepszej cenie? Dzięki specjalnej ofercie sklepu Leclerc to możliwe. Sprawdź promocje i kody rabatowe już dziś!
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując promocje w sklepie E.Leclerc?

Sklepy E.Leclerc zawdzięczają swój sukces szerokiej ofercie. Wśród najpopularniejszych produktów znajdziesz żywność, odzież, obuwie ale też RTV i AGD. Dzięki temu wiemy, że gdy czegokolwiek zabraknie nam w domu, znajdziemy to w najbliższym sklepie E.Leclerc.

Ale bogaty asortyment to nie wszystko. Dzięki regularnym promocjom cenowym na produkty codziennego użytku, możesz być pewny, że zakupy w E.Leclerc się opłacą. Sprawdź najnowszą gazetkę E.Leclerc w formie drukowanej lub online i zrób zakupy w najbliższym sklepie.

Dowiedz się o promocjach E.Leclerc dzięki jednemu kliknięciu

Nie pozwól, aby ominął Cię rabat. Już dziś zapisz się do newslettera E.Leclerc! Znajdziesz tam informacje o konkursach czy loteriach Leclerc.

Codzienne zakupy w jeszcze lepszej cenie? Dzięki specjalnej ofercie sklepu Leclerc to możliwe. Sprawdź promocje i kody rabatowe już dziś!

E.Leclerc działa na polskim rynku już od ponad 20 lat! To najlepszy dowód na sukces sklepu, który dostarcza klientom wszystko od żywności po sprzęty gospodarstwa domowego. Dodatkowo sklep może poszczycić się dwoma markami własnymi: Wiodącą Marką i E.C.O - czyli Ekonomią Codziennych Oszczędności. Dla tych, którzy nie lubią chodzić po sklepach w poszukiwaniu najlepszych cen, sieć sklepów E.Leclerc wprowadziła możliwość E-zakupów, ta opcja jest dostępna już dziś w 9 największych miastach Polski.