E.Leclerc zniżki i kupony rabatowe

Codzienne zakupy w jeszcze lepszej cenie? Dzięki specjalnej ofercie sklepu Leclerc to możliwe. Sprawdź promocje i kody rabatowe już dziś!
Cashback jest chwilowo niedostępny. Pracujemy nad tym. Przejdź do sklepu »
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując promocje w sklepie E.Leclerc?

Sklepy E.Leclerc zawdzięczają swój sukces szerokiej ofercie. Wśród najpopularniejszych produktów znajdziesz żywność, odzież, obuwie ale też RTV i AGD. Dzięki temu wiemy, że gdy czegokolwiek zabraknie nam w domu, znajdziemy to w najbliższym sklepie E.Leclerc.

Ale bogaty asortyment to nie wszystko. Dzięki regularnym promocjom cenowym na produkty codziennego użytku, możesz być pewny, że zakupy w E.Leclerc się opłacą. Sprawdź najnowszą gazetkę E.Leclerc w formie drukowanej lub online i zrób zakupy w najbliższym sklepie.

Dowiedz się o promocjach E.Leclerc dzięki jednemu kliknięciu

Nie pozwól, aby ominął Cię rabat. Już dziś zapisz się do newslettera E.Leclerc! Znajdziesz tam informacje o konkursach czy loteriach Leclerc.

E.Leclerc działa na polskim rynku już od ponad 20 lat! To najlepszy dowód na sukces sklepu, który dostarcza klientom wszystko od żywności po sprzęty gospodarstwa domowego. Dodatkowo sklep może poszczycić się dwoma markami własnymi: Wiodącą Marką i E.C.O - czyli Ekonomią Codziennych Oszczędności. Dla tych, którzy nie lubią chodzić po sklepach w poszukiwaniu najlepszych cen, sieć sklepów E.Leclerc wprowadziła możliwość E-zakupów, ta opcja jest dostępna już dziś w 9 największych miastach Polski.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub