Przykro nam, w tej chwili nie mamy dla tego sklepu żadnych zniżek ani kodów rabatowych.

Jak oszczędzać wykorzystując oferowane przez Dino promocje?

Sieć supermarketów ogólnospożywczych z produktami użytku codziennego pod szyldem Dino działa zgodnie z myślą przewodnią "Najbliżej Ciebie". To zazwyczaj średniej wielkości markety położone w niewielkich miastach, miasteczkach i podobnych niedużych miejscowościach.

Jak sieć dba o klienta i jakie panują o Dino opinie?

Główną grupą docelową dla Dino jest lokalna społeczność, stąd najlepszym źródłem o promocjach są gazetki promocyjne sklepu Dino i bilboardy reklamowe Dino. Zniżka obowiązująca w dany dzień i na dane artykuły jest wpisana do gazetek, stąd warto je przeglądać.

Dino oferuje też możliwość wypłacania gotówki przy okazji płacenia za zakupy przy użyciu karty. Za każdym razem można wypłacić do 200 PLN, niezależnie od kwoty zakupów. Wygodne zastąpienie bankomatu.Właściciele firm mogą nagrodzić pracowników bonami towarowymi.

Zniżki, z których mogłeś skorzystać

Polityka Dino zakłada dobrą komunikację z lokalną społecznością i nie mają sklepu internetowego. Na ich stronie internetowej również znajdziesz informacje o akcjach promocyjnych na warzywa, mięso, alkohol lub produkty przemysłowe. Lecz dla Dino nie są dostępne specjalne kupony lub kody promocyjne, ani inne promocje dostępne tylko z poziomu sieci. Ale jeśli lubisz zakupy przez internet, z pewnością ucieszy Cię wieść, że specjalne zniżki i rabaty dla internautów możesz znaleźć na stronach internetowych Tipli w zakładce Zniżki i kupony.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1285 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub