Chata Polska zniżki i kupony rabatowe

Chata Polska promocje
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując punkty i promocje Chaty Polskiej?

Zależy Ci na dużym wyborze i pysznym jedzeniu? Zastanawiasz się, co ugotować na obiad? A może przygotowujesz wykwintną kolację dla przyjaciół i rodziny? Wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w Chacie Polskiej. A dzięki licznym promocjom i rabatom będziesz mógł organizować przyjęcia i spotkania w gronie najbliższych każdego dnia. Ciesz się niskimi cenami i kupuj ulubione smakołyki w nieograniczonych ilościach.

Chata Polska - promocje i świetne okazje

Dzięki licznym obniżkom i przecenom Twoje zakupy zawsze będą należały do udanych. Śledź zakładkę Promocje na stronie internetowej sklepu i oszczędzaj, gdy tylko możesz. Świetnym źródłem informacji o zniżkach na poszczególne produkte są również gazetki Chaty Polskiej, dostępne na stronie Tipli. Korzystaj i kupuj świeże pieczywo, mięso, owoce, czy regionalne specjały w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo mieszkańcy Poznania, którzy są posiadaczami Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z - 5% rabatu w wybranych 33 sklepach Chaty Polskiej, oznaczonych specjalnymi naklejkami z hasłem „Honorujemy Kartę Rodziny Dużej”.

Chata Polska - karta stałego klienta

Oprócz regularnych Chata Polska promocji do Twojej dyspozycji jest również program lojalnościowy, do którego warto dołączyć. Karta Zyskuję z Chatą to idealny sposób na jeszcze większe oszczędzanie. Możesz ją wyrobić, wypełniając formularz w marketach Chata Polska. Karta stałego klienta to nagroda za Twoją lojalność, która pozwoli Ci na korzystanie ze wszystkich promocji i bycie na bieżąco z aktualną ofertą. Ponadto z programem Zyskuję z Chatą zbierasz Chata Polska punkty, które później wymieniasz na bony i robisz zakupy za darmo. Pamiętaj o zbieraniu Chata Polska punktów i zyskuj więcej za mniej.

Chata Polska promocje

Chata Polska to firma handlowa, oparta w całości na polskim kapitale. Aktualnie działa na terenie siedmiu województw i cały czas otwiera nowe placówki. Stawia na produkty regionalne i wspiera działalność lokalnych społeczności. Z Chatą Polską Twoje spożywcze zakupy będą proste, łatwe i przyjemne. A dzięki licznym promocjom i rabatom również bardzo tanie.