Ważne do 30.06.2019

ABCfitness: - 20 zł rabatu za odbiór newslettera

ABCfitness podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się na newsletter. Zrób zamówienie za minimum 200 zł i zyskaj zniżkę! Chcesz płacić jeszcze… Pokaż więcej ABCfitness podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się na newsletter. Zrób zamówienie za minimum 200 zł i zyskaj zniżkę! Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

ABCfitness: - 20 zł rabatu za odbiór newslettera

ABCfitness podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się na newsletter. Zrób zamówienie za minimum 200 zł i zyskaj zniżkę! Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na abcfitness.pl

Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe do ABC fitness?

ABC fitness to sklep internetowy, który powinien odwiedzić każdy fan sportu. Znajdzie tu niezbędny sprzęt fitness oraz siłowy, akcesoria niezbędne podczas aktywności fizycznej oraz te potrzebne do uprawiania dyscyplin grupowych, sportów walki i skautingu. W ABC fitness zakupy zrobią również rodzice, na których czeka bogaty wybór zabawek i artykułów przydatnych w urządzeniu pokoju malucha. Ofercie sklepu nieobce są także produkty związane z turystyką oraz reakcją. Wszystkie je kupisz taniej, korzystając z kodu rabatowego ABC fitness lub śledząc aktualne obniżki w gazetce promocyjnej sklepu.

ABC fitness rabat

W ABC fitness rabat przyznawany jest subskrybentom newslettera. Zapisując się do niego, można odebrać ABC fitness kod rabatowy na 20 złotych, który obowiązuje na pierwsze zakupy w sklepie. Aby kod promocyjny był ważny, należy zrobić zakupy powyżej 200 złotych.

Nie można też zapominać, że subskrybenci newslettera jako pierwsi będą dowiadywać się o sklepowych promocjach i wyprzedażach. Jeśli nie chcesz subskrybować newslettra, a interesują Cię akcje promocyjne śledź stronę Tipli – będziemy Cię o nich informować na bieżąco.

ABC fitness kod rabatowy

W sklepie ABC fitness kod rabatowy dostępny jest na darmową dostawę. Ta obowiązuje przy zamówieniu przekraczającym 300 złotych. Paczka z zamówionymi produktami może być dostarczona przez firmę kurierską lub do paczkomatu.

ABC fitness to sklep sportowy. Znajdziemy w nim zarówno podstawowe sprzęty, jak i te pozwalające na bardziej zaawansowaną aktywność fizyczną. Dzięki bezpiecznym zakupom, które obejmują m.in. miesięczny czas na zwrot i 5 - letnią gwarancję sklep ABC fitness cieszyć się dużą popularnością i zaufaniem.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1641 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub