Poleć Tipli i wygraj nagrody o wartości 6 000 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE Wyślij swój link polecający znajomemu przez Facebook, WhatsApp lub e-mail. W momencie, gdy Twój znajomy zarejestruje się i dokona zakupu przez Tipli, zyskasz 15 zł i kupon konkursowy w grze o nagrody o wartości 6 000 zł.

Co możesz wygrać

1. miejsce

Apple iPhone

2. miejsce

Apple iPad

3 - 4. miejsce

Tablet Huawei

Regulamin konkursu: Konkurs trwa w terminie od 15.10.2019 do 30.11.2019

  • Uczestnikiem konkursu staje się każda osoba, która poleci znajomemu Tipli przez swój link polecający. Gdy tylko znajomy zarejestruje się i dokona zakupu przez Tipli w czasie trwania konkursu, osoba polecająca otrzyma jeden kupon biorący udział w grze o nagrody.
  • Zwycięzca zostanie wybrany przez Organizatora 5.12.2019, a każdy z nich zostanie poinformowany o wygranej wiadomością e-mail wysłaną na adres zarejestrowany na Tipli.
  • Jeden użytkownik może polecić Tipli maksymalnie 30 osobom, otrzymując w ten sposób nawet 30 kuponów biorących udział w konkursie o nagrody.
  • W przypadku, gdy zwycięzca nie odbierze nagrody lub nie przekaże Organizatorowi danych do wysyłki nagrody w terminie do 14 dni od ogłoszenia wygranej, wówczas traci do niej prawo.
  • Zakazuje się udostępniania linków polecających na stronach sklepów partnerskich Tipli oraz ich profilach w mediach społecznościowych.
  • Organizatorem konkursu jest firma Tipli s.r.o., Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha - Nové Město.
  • Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu konkursu w czasie jego trwania.
  • Jeśli nie postanowiono inaczej, warunki uczestnictwa w konkursie określają zasady programu Poleć i Zyskaj oraz Warunki członkostwa

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1825 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub