Usługi płatnicze

W obecnych czasach powstaje coraz więcej sklepów internetowych. Ich działanie przyspiesza wymianę towarów oraz usług pomiędzy kupującymi i sprzedającymi. Żeby ten proces mógł przebiegać jeszcze sprawniej powstał szereg usług płatniczych.

Umożliwiają one płatność za zakupy zrobione w sklepach internetowych. Użytkownicy często decydują się na taką formę zapłaty, ponieważ niesie ona za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest szybkość i wygoda z jaką odbywa się płatność. Wystarczy podać kilka szczegółów konta bankowego, a pieniądze automatycznie zostaną przelane na konto sklepu.

Innym benefitem jest ochrona danych osobowych klienta i jego konta bankowego. Wiele serwisów świadczących usługi płatnicze weryfikuje usługodawców z którymi współpracuje. Jednocześnie nie udostępniają one danych personalnych kupującego. Te zabiegi w skuteczny sposób zapobiegają oszustwom i nadużyciom ze strony sprzedających i chronią klientów.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1636 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub