Chcesz mieć fajne wczasy? Pierwszy krok do szczęścia to wybór miejsca. Potem wystarczy wybrać spośród noclegów nad morzem, pensjonatów nad romantycznym rozlewiskiem czy najpiękniejszy apartament w Chorwacji. A może marzy Ci się ekscytująca noc w hotelu Transylwania? Z Tipli i to jest możliwe! Prezentujemy szeroki wybór portali internetowych, takich jak Booking.com, Hotels.com, Travelplanet.pl czy Travelist, z którymi przeżyjesz fajne wakacje! Jest ich zbyt dużo? Nie wiesz, który wybrać? Poniżej zaprezentujemy Ci ich charakterystykę i poradzimy, jak znaleźć tani nocleg.

Wypoczynek nad morzem - najlepsze oferty

Szum fal, uczucie przesuwającego się między palcami piasku czy skrzek mew - chyba nic nie jest w...
16.1.2020PRZECZYTAJ

Noworoczny citybreak za mniej niż 1000 zł

Nowy rok oznacza nowe plany, cele i marzenia. Często zdarza się, że na liście postanowień pojawia...
10.1.2020PRZECZYTAJ

AdBlock - jak go wyłączyć?

Rozszerzenie AdBlock dostępne jest w różnych internetowych przeglądarkach i służy do blokowania...
3.1.2020PRZECZYTAJ

Chcesz złapać wiatr w żagle i przeżyć fantastyczną przygodę na wakacjach? Chcesz spróbować coś innego, niż zorganizowane wczasy z biur podróży? Sam zaplanuj wyjazd! Już wiesz, gdzie i kiedy chcesz wyprawić się na wojaże? Teraz wystarczy znaleźćzakwaterowanie. Prezentujemy różnorodne możliwości. Wystarczy wybrać, która z nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Hotel, pensjonat, hostel lub pokoje do wynajęcia z Booking.com

Zacznijmy odBooking.com. Ostatnimi czasy to najpopularniejsze na świeciesystem rezerwacji noclegów. Tutaj znajdziesz najlepszezakwaterowaniedostosowanych do potrzeb każdego podróżnika.Booking porównaceny zakwaterowania, jego standard i umiejscowienie.

Nie ważne czy szukasz łóżka whostelukapsułowym, luksusowegopokoju w hoteluTransylwania, rodzinnego zakwaterowania w gospodarstwie agroturystycznym czyapartamentuw Chorwacji. NaBookingznajdziesz nocleg w każdym zakątku świata! Wystarczy nastawićparametry filtrów wyszukiwania, aby Booking zaproponował Ci zakwaterowanie szyte na miarę Twoich preferencji. ZBooking.comnocleg marzeń masz na wyciągnięcie ręki!

Noclegi od miejscowych, czyli AirBnb

Podróżując, chcesz się jak najbardziej zbliżyć się do mieszkańców danego kraju? Chcesz z pierwszej ręki poznać kulturę, język i obyczaje wybranego miejsca? Jeżeli tak, to dla Ciebie został stworzony portalAirBnb. Tutaj znajdziesz mieszkanie czy pokój do wynajęcia od mieszkańców fascynujących Cię destynacji. Jak będziesz miał szczęście, to gospodarz poleci Ci ciekawe miejsca do zwiedzania, a może i przygotuje dla Ciebie miejscowy przysmak!AirBnbto portal dla tych, dla których podróże to coś więcej niż tylko poznawanie zabytków i “zaliczanie” miejsc z przewodnika.

Poznaj bliżej Booking.com i AirBnb- przeczytaj artykuł z naszego Magazynu!

Zakwaterowanie z biurem podróży

A może preferujesz coś bardziej tradycyjnego? Zdecyduj się na nocleg wybrany przez specjalistów. Zaufaj ofertom z licznychbiur podróży. My polecamy te z najdłuższą tradycją i największym doświadczeniem -TUIiNeckerman. Oni wiedzą jak zaspokoić marzenia swoich klientów. A jeżeli zależy Ci na czymś szczególnym - skorzystaj z portaluTravelplanet. To porównywarka ofert biur podróży. Oszczędza Twój czas i pieniądze.

Zakwaterowanie w hotelach

Często podróżujesz? Doceniasz spokój, profesjonalną obsługę i służby na najwyższym poziomie? Polecamynoclegi w hotelach. Co powiesz naHiltonz cashbackiem? Zbyt ekskluzywny? Znajdź coś dla siebie na portaluAccor hotelslubHotels.com.

Tanie noclegi

Najtańsze i najlepsze oferty znajdziesz w klubach travelowych typuTravelistlub na portalach zniżkowych, takich jakGroupon. Możesz też zarezerwować nocleg na super campingu na portaluSelectcamp.

Nie ograniczaj swoich marzeń, nie przeszkadzaj przygodzie. Puść wodze fantazji i wybierz wyjątkowy nocleg!

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.