My dotrzymujemy słowa! Nie obawiaj się nieuczciwości. Otrzymasz zwrot pieniędzy za zakupy w internecie, dodatkowy bonus za polecenie Tipli swoim znajomym - dokładnie tak, jak obiecujemy. Nagradzamy stale i lubimy to! Cenimy swoich klientów i zrobimy wszystko, aby byli zadowoleni. Spójrz, jak działa Tipli.

Rodzaje bonusów

Zwroty, które zyskujesz podczas zakupów w internecie oraz dodatkowe bonusy, jakie od nas otrzymujesz, możesz zobaczyć po zalogowaniu w uzyskane zwroty. Środki te pochodzą z dwóch źródeł, są to: zwroty za zakupy oraz bonusy dodatkowe.

Cashback za zakupy

To zwrot pieniędzy za zakupy dokonywane w sklepach partnerskich, które znajdziesz na portalu Tipli. Kupujesz prezent dla swojej drugiej połowy czy jedzenie dla domowego pupila? - zwroty uzyskane za zakupy u naszych partnerów należą właśnie do tej kategorii.

Bonusy

To rodzaj nagrody za zaproszenie znajomego do grona użytkowników Tipli, za skorzystanie z różnych innych akcji oraz promocji. Bonus otrzymujesz od Tipli dodatkowo i nie są powiązane z żadnym konkretnym zakupem.

Zarejestrowane i potwierdzone zwroty

Prawda, że to proste? Aby wszystko było zrozumiałe wyjaśnijmy pojęcia zarejestrowany i potwierdzony zwrot.

Po dokonaniu zakupu Twój zwrot zostanie zarejestrowany i czeka na potwierdzenie przez sklep internetowy, w którym dokonałeś zakupu. Kiedy rejestrujesz się w Tipli otrzymujesz bonus, który czeka na Twój dalszy krok - aby bonus mógł być wypłacony na Twoje konto niezbędne jest spełnienie jednego z warunków.

Potwierdzenie zwrotu za zakup

Cashback za zakup zostaje potwierdzony z reguły w ciągu 14 - 70 dni od zarejestrowania transakcji, okres ten zależy od sklepu, w którym dokonano zakupu. Zakup nie zostanie potwierdzony jeżeli w międzyczasie został anulowany całkowicie bądź częściowo zwrócony.

Potwierdzenie bonusów.

Bonusy zostaną potwierdzone w momencie, kiedy użytkownik osiągnie minimalnie 20 zł potwierdzonego zwrotu za zakup. Dopiero wówczas bonusy za rejestrację bądź polecenie znajomego zostaną potwierdzone.

W przypadku premii za polecenie znajomego konieczne jest spełnienie jeszcze jednego warunku: Twój znajomy musi uzyskać na swoim koncie Tipli minimalnie 8 zł potwierdzonego zwrotu za zakupy w internecie. Dopiero wówczas Twój bonus za polecenie znajomego zostanie potwierdzony.

Wypłata środków

W chwili, kiedy masz potwierdzony przynajmniej jeden zwrot pieniędzy za zakupy, możesz przelać środki zgromadzone na koncie Tipli na swoje konto bankowe. Aby tego dokonać należy w zakładce Ustawienia konta wypełnić imię, nazwisko, telefon i numer konta bankowego. Następnie w Uzyskanych zwrotach możesz zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe.

W trakcie kolejnych 2 - 3 pracujących dni Twoje zlecenie jest przetwarzane. Po potwierdzeniu zlecenia pieniądze zostaną wysłane w trybie natychmiastowym na Twoje konto bankowe.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub