Dotrzymujemy słowa! Otrzymasz zwrot pieniędzy za zakupy w Internecie, dodatkowy bonus za polecenie Tipli swoim znajomym - dokładnie tak jak obiecujemy. Nagradzamy stale i lubimy to! Cenimy swoich klientów i zrobimy wszystko, aby byli zadowoleni. Spójrz, jak działa Tipli.

Rodzaje bonusów

Zwroty, które zyskujesz podczas zakupów w Internecie oraz dodatkowe bonusy, jakie od nas otrzymujesz możesz zobaczyć po zalogowaniu w zakładce Zwroty i bonusy. Środki te pochodzą z dwóch źródeł. Są to: zwroty za zakupy oraz bonusy dodatkowe.

Cashback za zakupy

To zwrot pieniędzy za zakupy dokonywane w sklepach partnerskich, które znajdziesz na portalu Tipli. Kupujesz prezent dla swojej drugiej połowy czy karmę dla domowego pupila? - zwroty uzyskane za zakupy u naszych partnerów należą właśnie do tej kategorii.

Bonusy

To rodzaj nagrody za zaproszenie znajomego do grona użytkowników Tipli oraz za skorzystanie z różnych innych akcji i promocji. Bonusy otrzymujesz od Tipli dodatkowo i nie są one powiązane z żadnym konkretnym zakupem.

Zarejestrowane i potwierdzone zwroty

To proste, prawda? Aby wszystko było zrozumiałe wyjaśnijmy pojęcia zarejestrowany i potwierdzony zwrot.

Po dokonaniu zakupu Twój zwrot zostanie zarejestrowany i czeka na potwierdzenie przez sklep internetowy, w którym dokonałeś zakupu. Kiedy zarejestrujesz się na Tipli otrzymasz bonus, który czeka na Twój dalszy krok - aby mógł być on wypłacony na Twoje konto, konieczne jest spełnienie jednego z warunków.

Potwierdzenie zwrotu za zakup

Cashback za zakup zostaje potwierdzony z reguły w ciągu 14 - 70 dni od zarejestrowania transakcji. Okres ten zależy od sklepu, w którym dokonano zakupu. Zakup nie zostanie potwierdzony, jeżeli w tym czasie został całkowicie anulowany lub częściowo zwrócony.

Potwierdzenie bonusów.

Bonusy zostaną potwierdzone w momencie, kiedy użytkownik osiągnie minimalnie 20 zł potwierdzonego zwrotu za zakup. Dopiero wtedy bonusy za rejestrację lub polecenie znajomego zostaną potwierdzone.

W przypadku premii za polecenie znajomego konieczne jest spełnienie jeszcze jednego warunku: Twój znajomy musi uzyskać na swoim koncie Tipli minimalnie 8 zł potwierdzonego zwrotu za zakupy w Internecie. Dopiero wtedy Twój bonus za polecenie znajomego zostanie potwierdzony.

Wypłata środków

W momencie, gdy masz potwierdzony przynajmniej jeden zwrot pieniędzy za zakupy, możesz przelać środki zgromadzone na koncie Tipli na swoje konto bankowe. Aby tego dokonać należy w zakładce Ustawienia konta wypełnić imię, nazwisko, telefon i numer konta bankowego. Następnie w Zwrotach i bonusach możesz zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe.

W trakcie kolejnych 2 - 3 dni roboczych Twoje zlecenie jest przetwarzane. Po potwierdzeniu zlecenia pieniądze zostaną wysłane w trybie natychmiastowym na Twoje konto bankowe.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1635 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub