Gazetka sklepu Sferis

Gazetka promocyjna dostępna na stronie Tipli pomoże zrobić Ci tanie zakupy do domu i ogrodu. Przejrzysz ja na stronach Tipli.pl - przygotowujemy ją z newsletterów sklepu. Możesz też otrzymywać ją w wersji elektronicznej, bezpośrednio na swój adres e-mailowy, a także w stacjonarnych oddziałach sklepu Sferis Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź czy Poznań.

Nasza Gazetka to zbiór informacji o promocjach i rabatach, które obowiązują w danym tygodniu w Sferis. Gazetka promocyjna pomoże i zorientować się w bogatej ofercie sklepu . Dzięki niej oszczędne zakupy nie będą trudne.

Sferis – zaufaj ekspertom

Sferis to sieć sklepów, która na polskim rynku istnieje od 2007 roku. Aktualnie jest częścią grupy ACTION S.A.. Salony Sferis można znaleźć w największych miastach Polski. Ich lokalizacja to Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź oraz Poznań.

Klienci kojarzą sklep po szaro-zielonym logotypie. Lokale znajdują się w prestiżowych centrach handlowych. Dodatkowo, w formie stacjonarnej zakupy można także zrobić odwiedzając liczne salony partnerskie w całej Polsce.

Sferis online

Marka Sferis umożliwia również zakup produktów online. Sklep internetowy Sferis należy do grona sklepów partnerskich Tipli. Oznacza to, ze jeśli zrobisz internetowe zakupy w tym sklepie za pomocą przekierowania z Tipli, zyskasz zwrot cashback z części wydanej kwoty.

Sferis - promocje, zniżki i kupony rabatowe

Bez względu, na jaką formę zakupów w Sferis się zdecyduje, na klienta czeka szereg udogodnień. dzięki temu zakupy stają się komfortowe, łatwe i przyjemne. Oprócz cotygodniowych promocji, z którymi można zapoznać się, śledząc Sefris - gazetkę promocyjną, Klienci mogą skorzystać z zakupów na raty, leasingu. Zadowoli ich również możliwość dodatkowego ubezpieczenia produktów oraz szybkie płatności w sklepie internetowym.

Dla amatorów tanich zakupów, sklep przygotowuje wiele z zniżek i kuponów rabatowych Sferis, które znajdziesz na stronach Tipli.pl

Sferis – nowy wymiar rozrywki

Oferta Sferis to propozycje dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznych i funkcjonalnych urządzeń elektronicznych oraz tych, które dostarczą rozrywki i zabawy. W salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znaleźć można sprzęty, komponenty i akcesoria związane z komputerami, laptopami, tabletami, smartphonami, telefonami komórkowymi, fotografią, RTV czy AGD.

A to nie jedyne propozycje sprzedażowe Sferis. W sklepie zakupy mogą zrobić osoby interesujące się wystrojem wnętrz czy ogrodnictwem, a także rodzice małych dzieci. Dla tych osób przygotowano specjalne działy noszące nazwy: Ogród i Warsztat, Dziecko, Dom i Wnętrze. Produkty znajdujące się w tych działach również można odnaleźć w gazetce Sferis i kupować taniej.

W wyborze odpowiednich i dopasowanych do potrzeb produktów pomogą Ci profesjonalni doradcy klienta. Z ich rad można skorzystać bezpośrednio w salonie lub skontaktować się z działem obsługi klienta za pośrednictwem strony internetowej.

Rzetelność i innowacyjne pomysły w zakresie e-commerce marki Sferis zostały wielokrotnie nagrodzone. Sklep został uhonorowany m.in. Laurem Konsumenta Dekady, Złotym Laurem klienta czy Gazetom Biznesu.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Sferis.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.