Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu Sferis

Gazetka promocyjna dostępna na stronie Tipli pomoże zrobić Ci tanie zakupy do domu i ogrodu. Przejrzysz ja na stronach Tipli.pl - przygotowujemy ją z newsletterów sklepu. Możesz też otrzymywać ją w wersji elektronicznej, bezpośrednio na swój adres e-mailowy, a także w stacjonarnych oddziałach sklepu Sferis Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź czy Poznań.

Nasza Gazetka to zbiór informacji o promocjach i rabatach, które obowiązują w danym tygodniu w Sferis. Gazetka promocyjna pomoże i zorientować się w bogatej ofercie sklepu . Dzięki niej oszczędne zakupy nie będą trudne.

Sferis – zaufaj ekspertom

Sferis to sieć sklepów, która na polskim rynku istnieje od 2007 roku. Aktualnie jest częścią grupy ACTION S.A.. Salony Sferis można znaleźć w największych miastach Polski. Ich lokalizacja to Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź oraz Poznań.

Klienci kojarzą sklep po szaro-zielonym logotypie. Lokale znajdują się w prestiżowych centrach handlowych. Dodatkowo, w formie stacjonarnej zakupy można także zrobić odwiedzając liczne salony partnerskie w całej Polsce.

Sferis online

Marka Sferis umożliwia również zakup produktów online. Sklep internetowy Sferis należy do grona sklepów partnerskich Tipli. Oznacza to, ze jeśli zrobisz internetowe zakupy w tym sklepie za pomocą przekierowania z Tipli, zyskasz zwrot cashback z części wydanej kwoty.

Sferis - promocje, zniżki i kupony rabatowe

Bez względu, na jaką formę zakupów w Sferis się zdecyduje, na klienta czeka szereg udogodnień. dzięki temu zakupy stają się komfortowe, łatwe i przyjemne. Oprócz cotygodniowych promocji, z którymi można zapoznać się, śledząc Sefris - gazetkę promocyjną, Klienci mogą skorzystać z zakupów na raty, leasingu. Zadowoli ich również możliwość dodatkowego ubezpieczenia produktów oraz szybkie płatności w sklepie internetowym.

Dla amatorów tanich zakupów, sklep przygotowuje wiele z zniżek i kuponów rabatowych Sferis, które znajdziesz na stronach Tipli.pl

Sferis – nowy wymiar rozrywki

Oferta Sferis to propozycje dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznych i funkcjonalnych urządzeń elektronicznych oraz tych, które dostarczą rozrywki i zabawy. W salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znaleźć można sprzęty, komponenty i akcesoria związane z komputerami, laptopami, tabletami, smartphonami, telefonami komórkowymi, fotografią, RTV czy AGD.

A to nie jedyne propozycje sprzedażowe Sferis. W sklepie zakupy mogą zrobić osoby interesujące się wystrojem wnętrz czy ogrodnictwem, a także rodzice małych dzieci. Dla tych osób przygotowano specjalne działy noszące nazwy: Ogród i Warsztat, Dziecko, Dom i Wnętrze. Produkty znajdujące się w tych działach również można odnaleźć w gazetce Sferis i kupować taniej.

W wyborze odpowiednich i dopasowanych do potrzeb produktów pomogą Ci profesjonalni doradcy klienta. Z ich rad można skorzystać bezpośrednio w salonie lub skontaktować się z działem obsługi klienta za pośrednictwem strony internetowej.

Rzetelność i innowacyjne pomysły w zakresie e-commerce marki Sferis zostały wielokrotnie nagrodzone. Sklep został uhonorowany m.in. Laurem Konsumenta Dekady, Złotym Laurem klienta czy Gazetom Biznesu.

Sklepy podobne do Sferis z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz 0,8 % zwrotu za zakupy w sklepie Sferis?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się