Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii

Gazetka sieci Orange

Wydawany co trzy miesiącekatalog Orangeto najlepsze źródło informacji o promocyjnych pakietach! Najciekawsze szczegóły dotyczące najnowszych urządzeń, światłowodu w Polsce, rabatów dotyczących LTE, Orange Energia, telefonów stacjonarnych, także wskazówki dot. przeniesienia numeru i związane z tym promocje oraz inne usługi oferowane przez Orange Polska są tam omawiane. Wyjątkowe promocje i oferty są rozsyłane również wnewsletterach! Sprawdź, co oferuje wydawana przezOrange gazetka!

Orange Polska to dominujący w Polsce operator telekomunikacyjny, lider kraju w zakresie telefonii stacjonarnej, w czołówce jeśli chodzi o internet i transmisję danych. Jego usługi i infrastruktura umożliwiają do sieci telekomunikacyjnej dostęp w całym kraju. Dzięki prawie 17 milionom klientów mobilnych jest to największy operator komórkowy w Polsce.

Orange Polska jest posiadana (lekko ponad 50% akcji) przez Orange, francuską firmę telekomunikacyjną, jednego z największych tego typu dostawców w Europie. W tej międzynarodowej spółce pracuje ponad 170 000 pracowników. Międzynarodowy zasięg spółki to globalne know-how w zakresie kontaktu z klientem i zaspokajaniu jego potrzeb. Wyraźnie to widać analizując historię spółki Orange Polska.

Jej początki sięgają 1991 roku, gdy przedsiębiorstwo państwowe "Polska Poczta, Telegraf i Telefon" stało się spółką akcyjną, od 1992 roku znaną jako Telekomunikacja Polska S.A. Niechlubne początki związane z monopolem, długo trwającą prywatyzacją i jakością usług rzucała się cieniem na zadowolenie klientów z Tepsy. Z biegiem czasu zmieniło się w to diametralnie.

Od 2012 rou spółka znana jest jako Orange, a coraz lepsze podejście do klienta i skupienie na dostarczaniu korzystnych ofert i zniżek uczyniło z niej to, czym jest obecnie - gigantem w krajowej telekomunikacji.

Orange wydało własną aplikację mobilną, umożliwiającą klientom sprawdzenie historii połączeń, dane dotyczące okresu rozliczeniowego i najnowszych ofert.

Komórki, abonamenty, umowy na kartę, specjalne umowy dla firm - to tylko niektóre z usług, którymi kusi Orange. Czy wiesz, że dzięki Tipli możesz korzystać z dobrodziejstw Orange o 120 PLN taniej podczas zakupów online?

Nie chcąc, by cokolwiek przeszkadzało w komunikacji na linii klient - Orange, wprowadzono usługę tłumacza języka migowego online. Wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie pytania wykorzystując internetowe połączenie wideo. Pochwalamy takie zaangażowanie w dobrą obsługę klienta!

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1866 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub