Gazetka promocyjna sklepu Mall.pl

Newsletter Mall.pl to skarbnica wiedzy o aktualnych promocjach i akcjach specjalnych sklepu. Jego subskrybenci na bieżąco otrzymują treści dotyczące rabatów na niezwykle bogatą ofertę sklepu. W sklepie sklepu Mall.pl znajdziesz sprzęt elektroniczny, odzież dodatki i nie tylko. Znajdziesz tu coś dla swojego zwierzaka. Wielbicieli sportów zachwyci sprzęt sportowy i akcesoria. Jeśli nie chcesz otrzymywać Mall.pl newslettera przejrzyj gazetkę Mall.pl na stronie Tipli.

Archiwum gazetek

Mall.pl – komfortowe zakupy w sieci

Mall.pl to internetowy sklep, który działa od 2000 roku. Pierwszy e-shop powstał w Republice Czeskiej, a kolejne lata przyniosły rozwój i rozszerzenie działalności na kolejne europejskie kraje. Dziś Mall.pl działa w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, w Słowenii oraz w Chorwacji.

Rozwój marki obejmuje nie tylko zwiększenie zasięgu terytorialnego, ale także i stałe powiększanie asortymentu oraz podwyższenie usług. Już teraz Mall.pl oferta obejmuje ponad 90 tysięcy produktów w kategoriach takich jak: AGD, RTV, foto, komputery i GSM, dom i ogród, dla zwierząt, dla dziecka, sport, zdrowie i uroda, odzież, obuwie i zegarki.

Produkty zgromadzone w tych kategoriach można zamawiać online. Mall.pl wysyła tysiące paczek dziennie do każdego miejsca w Polsce. Zamówione towary można również bezpłatnie odebrać w punkcie firmowym we Wrocławiu. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na dostarczenie towaru przez kuriera, czy też na odbiór osobisty Mall.pl dba o to, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Pomaga w tym nowoczesne centrum dystrybucyjne oraz magazyny zlokalizowane na terenie Polski.

Aby uprosić i zwiększyć komfort zakupów w Mall.pl firma oferuje również pomoc specjalistów w zakresie doboru towarów, profesjonalną obsługę oraz 14 dni na zwrot zakupionych towarów.

Dla klientów szukających cenowych okazji ważną informacją jest również fakt, że oferta Mall.pl jest atrakcyjna i konkurencyjna cenowo. Sezonowe rabaty i akcje specjalne, z którymi można zapoznać się w Mall.pl newsletter, czynią ją natomiast jeszcze bardziej interesującą.

W swoim działaniu firma kieruje się jasną i klarowną misją i wizją oraz wartościami, które obejmują orientację na klienta i rezultat oraz współpracę i otwartą komunikację. Dzięki takiemu podejściu marka Mall.pl zdobywa renomę i zaufanie wśród polskich klientów, którego efektem jest zajęcie 3 miejsca w Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo.pl.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub