Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii

Gazetka sklepu H&M

Marynari, sukienki, a może wygodne bluzy? Nie ważne czego potrzebujesz, w H&M znajdziesz wszystko i skompletujesz swój outfit od stóp do głów. Dodatkowo możesz liczyć na promocyjne ceny, kody rabatowe czy darmową dostawę.

Aby nie przegapić żadnej z tych promocji śledź wypełnione zniżkami gazetki H&M, które Tipli tworzy z newsletterów sklepu. W trosce o Twój czas, zbieramy dla Ciebie informacje o wyprzedażach i najnowszych rabatach H&M w jednym miejscu.

Marka H&M zawitała do Polski w 2003 otwierając swój pierwszy sklep w Warszawie. Historia znanej sieci odzieżowej sięga 1946 roku. To wtedy narodził się pomysł założenia sklepu z dobrej jakości odzieżą w rozsądnych cenach. Pomysłodawcą był Erling Persson, który już rok później otworzył swój pierwszy sklep o nazwie Hannes.

Dwadzieścia lat później, podążając za marzeniami, Petterson wykupił sklep Mauritz Widforss, rozszerzając tym samym ofertę swojej sieci o odzież męską i tworząc markę H&M, która zapisze się w historii jako największy fenomen odzieżowy na świecie.

Każda pora roku to nowa oferta i H&M katalogi, które tworzymy z newsletterów sklepu. W gazetce H&M znajdziesz przede wszystkim informacje o nowych produktach i akcjach promocyjnych dostępnych w sklepie. Oprócz nowości odzieżowych dla niej i dla niego, możesz równiez śledzić nowe kolekcje dziecięce. Pomoże Ci w tym gazetka H&M dla dzieci, tworzona speciajnie dla naszych czyteników. Dzięki temu przygotowania Twojej garderoby do nowego sezonu będą łatwiejsze niż kiedykolwiek. Bądź dobrze poinformowany i zgarniaj super rabaty dzięki kodom promocyjnym. H&M kod newsletter to słowa, które będą Ci towarzyszyć podczas zakupów z Tipli.

Dlaczego tak kochamy odzież od H&M? To pierwsza tego typu marka, która skupiła trendy modowe z całego świata, proponując nieszablonowe projekty. Dzięki temu ulice wielu miast stały się wybiegami mody, a codzienny ubiór sposobem wyrażania siebie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodych odbiorców, marka skupia się nie tylko na sklepach stacjonarnych, ale też z powodzeniem sprzedaje odzież w internecie. Dzięki temu najnowsze kolekcje docierają do ponad 38 krajów na terenie całego świata.

Sklepy podobne do H&M z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie H&M.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

+ dodatkowo 30 zł za rejestrację

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.