Gazetki, prospekty i magazyn Deichmann

Prezentujemy aktualne gazetki promocyjne sklepu Deichmann. Znajdziesz tutaj nowinki ze świata obuwia i dodatków. Dodatkowe informacje znajdują się w prospektach sklepu, które prezentują wyjątkowe akcje promocyjne i nowe kolekcje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapisz się do newslettera sklepu Deichmann. Będziesz regularnie otrzymywać ulotki promocyjne. Ponadto na internetowej stronie znajdziesz ciekawy magazyn!

Sklepy Deichmann zostały stworzone, aby poprawiać nastój i sprawiać radość klientom!

Przedstawiamy Deichmann

Deichmann to marka, którą zna cały świat. Jej gęsta sieć sklepów obuwniczych rozciąga się w całej Europie. Jest też reprezentowana w Stanach Zjednoczonych, jako Rack Room Shoes/Off Broadway.

Firma zaczęła swoją egzystencję w Niemczech, w Essen, gdzie do dziś ma główną siedzibę. Niesamowite jest to, że liczy sobie już ponad sto lat! Pierwszy sklep został założony w 1913 roku. Co ciekawe, Deichmann nadal należy do rodziny założycieli, mimo że posiada ponad 3 800 sklepów w 26 krajach. I wiemy, że będzie ich więcej!

Buty dla dużych i małych

Sklepy Deichamnn to królestwo męskich i damskich butów. Marka oferuje też obuwie dla dzieci i różnego rodzaju dodatki. Znajdziesz tutaj torebki, paski, portfele czy skarpetki i papcie.

Ich modele idą krok w krok z najnowszą modą. Nic dziwnego. W tych sklepach znajdziesz obuwie znanych i cenionych marek, takich jak na przykład „zdrowe buty” dla dorosłych Medicus i Elefanten dla dzieci. Skórzane buty dla mężczyzn Gallus oraz eleganckie z 5th Avenue. Marka Graceland podąża za najnowszymi trendami, a obuwie sportowe reprezentują Victory, Adidas, Nike, Puma oraz Fila.

Klient nasz pan!

Piękny asortyment nie jest najwaznieszy. Dla Deichmann liczy się też dobra jakość produktów. Na szczycie wartości znajduje się zadowolenie klientów. W połączeniu z modnymi wzorami, dobrą jakością oraz atrakcyjnymi cenami, to fundament międzynarodowego sukcesu firmy.

Deichamnn to nie tylko gęsta sieć sklepów w wielu różnych krajach. To również sklepy internetowe, które ekskluzywnie oferują kolekcje dostępne wyłącznie on-line.

Ich strony są łatwe w obsłudze. Dowiesz się tutaj czy poszukiwany model jest dostępny w sklepie. Jeżeli wybrane obuwie nie znajduje się na internecie, możesz po nie skoczyć do najbliższego sklepu.

Sklep internetowy ma kartę SALE%, która oferująca obuwie objęte wyprzedażą.

Uwaga, sklep internetowy Deichmann ma minimalną wartość zamówienia - 49 zł. Zamówienia o niższej wartości nie będą realizowane. Ale miłą informacją jest to, że zamówienie zostanie wysłane za darmo!

Masz problem? Deichmann ma bezpłatną infolinię. Na numer 800 200 202 możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00.

Na stronach sklepu Deichmann znajdziesz też Trendblog informujący o aktualnych trendach i najnowszej modzie.

Zrównoważony rozwój

Historia i doświadczenia, które dotknęły Deichmann na przestrzeni lat zaowocowały wrażliwością firmy na losy świata i środowiska naturalnego. Firma angażuje się w projekty, które pomagają biednym w Niemczech, Mołdawii, Indiach i Tanzanii. Dba również o środowisko naturalne, abyśmy jutro otrzymali od nich tak samo dobre produkty, jak te, które oferują nam dziś!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1143 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.