Gazetka sklepu Chata Polska

Każdego tygodnia wydawana jest nowa gazetka z ofertą Chaty Polskiej. Na okładce i ostatniej stronie gazetki zajdziesz cztery produkty w super cenie, czyli hity tygodnia. Kolejne strony przedstawiają produkty spożywcze, podzielone na kategorie. Znajdziesz tam nabiał, mięso, napoje, słodycze i wiele innych.

Promocje, które znajdziesz w gazetce, są ważne od czwartku do środy. Możesz śledzić nowe oferty online lub otrzymać jedną z 375 tys. gazetek, dystrybuowanych lokalnie przez sklep. Aby być na bieżąco zapisz się do newslettera i otrzymuj zawsze świeże informacje.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Dobre bo polskie

Chata Polska stawia na narodowy kapitał. Sieć sklepów skupia wyłącznie polskich przedsiębiorców i jest obecna na rynku od 1997 roku. Sklepy sieci znajdują się na terenie siedmiu województw, wśród licznych lokalizacji znajdziesz między innymi Poznań, Szczecin czy Wrocław.

Bogactwo marek obecnych na półkach sklepu Chata Polska, skrywa takie skarby, jak Kraina Smaków Chaty Polskiej oraz Dobra Nasza! To dwie marki własne sieci, wyróżniające się naturalnymi składnikami i wykorzystaniem unikalnych receptur, dzięki czemu cieszą się nieustającą popularnością.

Chata Polska nowości

Chata Polska przygotowała dla swoich klientów kilka niespodzianek umilających zakupy. Jedna z nich to program lojalnościowy - Zyskuję z Chatą. Program polega na nagradzaniu punktami za zakupy i wymianie ich na bony. Członkowie otrzymują specjalną kartę, która umożliwia zbieranie punktów i upoważnia do dodatkowych korzyści u partnerów programu.

Mamy również dobre informacje dla mieszkańców Poznania. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą cieszyć się na dodatkowym 5% rabatem w wybranych 33 sklepach Chaty Polskiej. Dokładną listę sklepów biorących udział w promocji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej sieci.

Blisko. Lokalnie. Naturalnie.

To strategia sprzedażowa Chaty Polskiej, która specjalizuje się w lokalnych, polskich produktach spożywczych. Sieć wspiera lokalnych przedsiębiorców, promując regionalne produkty pochodzące z sąsiedzkich gospodarstw. Dzięki temu rozpowszechnia regionalną kuchnię i rodzime przysmaki.

Warto pamiętać również o działalności na rzecz lokalnych społeczności. Chata Polska ma na koncie patronaty nad lokalnymi biegami, charytatywnymi zbiórkami czy eventami dla rodzin.

Zachęcamy również do śledzenia sieci społecznościowych. Na facebooku i youtube znajdziesz informacje o nowościach, filmiki prezentujące produkty czy smakowite przepisy. Udostępniane ciekawostki na temat Chaty Polskiej zachęcają do odwiedzenia jednego z ponad 250 sklepów.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub