Aktualne gazetki Chata Polska

Archiwum gazetek

Gazetka sklepu Chata Polska

Każdego tygodnia wydawana jest nowa gazetka z ofertą sklepu Chata Polska. Na okładce oraz na ostatniej stronie ulotki zajdziesz cztery produkty w super cenie, czyli hity tygodnia. Kolejne strony przedstawiają produkty spożywcze, podzielone na kategorie, w których znajdziesz nabiał, mięso, napoje, słodycze i wiele więcej.

Promocje z gazetki są ważne od czwartku do środy. Możesz je śledzić online lub w formie papierowej. Chata Polska gazetka promocyjna to świetny sposób na oszczędności. Korzystaj z mega okazji i nie przepłacaj, gdy nie musisz!

Chata Polska - dobre, bo polskie

Chata Polska stawia na narodowy kapitał. Sieć sklepów skupia wyłącznie polskich przedsiębiorców i jest obecna na rynku od 1997 roku. Sklepy sieci znajdują się na terenie siedmiu województw, wśród licznych lokalizacji znajdziesz między innymi Poznań, Szczecin czy Wrocław.

Bogactwo marek obecnych na półkach sklepu Chata Polska, skrywa takie skarby, jak Kraina Smaków Chaty Polskiej oraz Dobra Nasza! To dwie marki własne sieci, wyróżniające się naturalnymi składnikami i wykorzystaniem unikalnych receptur, dzięki czemu cieszą się nieustającą popularnością.

Chata Polska gazetka - wysoka jakość w dobrej cenie

Chata Polska przygotowała dla swoich klientów kilka niespodzianek umilających zakupy. Jedna z nich to program lojalnościowy - Zyskuję z Chatą. Program polega na nagradzaniu punktami za zakupy i wymianie ich na bony. Członkowie otrzymują specjalną kartę, która umożliwia zbieranie punktów i upoważnia do dodatkowych korzyści u partnerów programu.

Mamy również dobre informacje dla mieszkańców Poznania. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą cieszyć się dodatkowym 5% rabatem w wybranych 33 sklepach Chaty Polskiej. Dokładną listę sklepów biorących udział w promocji znajdziesz na stronie internetowej sieci.

Dbając o zawartość Twojego portfela firma przygotowuje wiele akcji promocyjnych, wyprzedaży oraz sezonowych okazji. Warto z nich korzystać i oszczędzać jak najwięcej na spożywczych zakupach. Chata Polska gazetka promocyjna to idealne źródło informacji o aktualnych rabatach sklepu. Teraz gazetkę znajdziesz również na Tipli.pl. Zaglądaj i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek okazje!

Chata Polska - nowości oraz lokalne produkty

Chata Polska specjalizuje się w sprzedaży polskich produktów spożywczych. Sieć wspiera lokalnych przedsiębiorców, promując regionalne produkty pochodzące z sąsiedzkich gospodarstw. Dzięki temu rozpowszechnia regionalną kuchnię i lokalne przysmaki. Chcesz poznać przepis na zdrowy obiad? Zajrzyj do sklepu Chata Polska i kupuj najlepsze produkty w wyjątkowych cenach.

Warto pamiętać również o działalności na rzecz lokalnych społeczności. Chata Polska ma na koncie patronaty nad lokalnymi biegami, charytatywnymi zbiórkami czy eventami dla rodzin.

Zachęcamy również do śledzenia sieci społecznościowych. Na profilu firmy na Facebooku oraz na Youtube znajdziesz informacje o nowościach, filmiki prezentujące produkty czy smakowite przepisy. Udostępniane ciekawostki na temat Chaty Polskiej zachęcają do odwiedzenia jednego z ponad 250 sklepów.

Chcesz kupować ulubione smakołyki w jeszcze niższych cenach? Śledź Tipli, gdzie czekają na Ciebie najnowsze oferty promocyjne. Aktualne gazetki supermarketów pomogą Ci w zaplanowaniu wydatków i pozwolą na duże oszczędności podczas spożywczych zakupów. Łap okazje i kupuj więcej za mniej!

Sklepy podobne do Chata Polska z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Chata Polska.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się