Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka serwisu Booking.com

Wszystkie informacje premium od Booking.com w jednym miejscu! Ukazana tutaj oferta promocyjna została skompilowana z najnowszych i aktualnych newsletterów Booking.com; Nie musisz subskrybować i podawać swoich danych, by mieć do nich dostęp! Dzięki nim bez problemu tak zaplanujesz wyjazd, by móc jak najwięcej zaoszczędzić i jak najlepiej wydać pieniądze! Przejrzysty wygląd ułatwi nawigowanie.

Booking.com to największy na świecie serwis internetowy oferujący podróżującym i turystom interesujące miejsca na pobyt i nocleg. Przyjazny wygląd, wysoka funkcjonalność i ogromna oferta składają się na sukces tej kompanii.

Firma Booking.com swój początek ujrzała w 1996 r. w Amsterdamie. W ciągu lat z niewielkiego start-upu stała się największą firmą e-commerce zajmującą się pośredniczeniem w hotelarstwie i oferującą noclegi w różnych miejscach świata. Od 2005 roku wchodzi w skład i jest zarządzana przez Booking Holdings z USA.

Przepastna oferta serwisu Booking składa się z ponad półtora miliona obiektów oferujących noclegi w 226 krajach i terytoriach. Za jego pośrednictwem rezerwuje się ponad milion dwieście tysięcy noclegów dziennie. Strona jest dostępna w 43 językach, w tym po polsku. Za pośrednictwem tego serwisu wynajmiesz luksusowy apartament, domek wakacyjny, rodzinny pensjonat, ale też domek na drzewie, a nawet igloo.

Firma osiągnęła swój sukces wychodząc na przeciw potrzebom klienta. W dalszym ciągu podejście jest wzorowe. Cytując ich własne zapewnienia, ich misją jest "ułatwiać ludziom odkrywanie świata". W skład zespołu Booking wchodzi prawie 200 międzynarodowych biur, które zapewniają wsparcie 24h/dobę w ponad 40 językach. Gdziekolwiek nie pojedziesz, dzięki tej stronie łatwo i przyjemnie znajdziesz bardzo interesujące oferty.

Booking współpracuje z serwisem Rentalcars.com w zakresie wynajmu samochodów; a z OpenTable.co.uk jeśli chodzi o restauracje. Zawiera też bazę danych z lotami samolotów oraz możliwość ich zarezerwowania. Wyraźnie więc widać, że Booking stara się zapewnić turystom kompleksową obsługę od początku do końca podróży.

Booking.com to naprawdę potężna ogranizacja. Dzięki sprawnemu systemowi pomaga wielu hotelom w pozyskaniu klientów. Często zdarza się sytuacja, że taniej można wynająć dany pokój przez Booking, niż w hotelu bezpośrednio. A korzystając ze zwrotu cashback dzięki Tipli zaoszczędzisz do dalszych 4% ceny!

Internauci są w centrum uwagi Booking.com; Newsletter zawiera przydatne rabaty i promocje. Zniżki można też uzyskać za pomocą specjalnych kodów rabatowych.

Sklepy podobne do Booking z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz do 4 % zwrotu za zakupy w sklepie Booking?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się