Gazetka promocyjna Arhelan

Zakupy spożywcze nie muszą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Oszczędzaj z promocjami, rabatami i akcjami specjalnymi dostępnymi w Arhelan gazetce promocyjnej. Wydawana raz na tydzień informuje o zniżkach w sklepie Arhelan Białystok oraz pozostałych marketach położonych w Polsce północno-wschodniej. W Arhelan gazetce promocyjnej można odnaleźć przecenione produkty codziennego użytku, które bardzo często kupowane są przez przeciętnego Kowalskiego. Promocjom podlegają mięsa, słodycze, nabiał, alkohole czy produkty sezonowe np. narzędzia ogrodnicze.

Arhelan – polska marka spożywcza

Arhelan to polska sieć sklepów spożywczych założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. Przez pierwsze lata swojej działalności, marka prowadziła sprzedaż hurtową. Dopiero w 1995 roku powstał sklep dla klientów indywidualnych. Kolejne lata to intensywny rozwój sieci w województwie podlaskim oraz warmińsko - mazurskim.

Dziś zakupy można robić w 40 miejscowościach, a liczba sklepów Arhelan wynosi 67.

Asortyment sklepu Arhelan

W każdym ze sklepów klienci odnajdą artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz produkty przemysłowe. Asortyment marketów to ok. 20 tysięcy produktów, które codziennie dostarczane są z magazynu centralnego. Dzięki własnym dostawcom marka Arhelan może zaproponować atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów, które dodatkowo obniżane są promocjami i rabatami, o których sklep informuje za pomocą Arhelan - gazetki promocyjnej.

Arhelan Alkohole świata

W sklepach Arhelan zakupić można nie tylko produkty znanych i lubianych marek, ale i specjały z różnych zakątków globu. Korzystając ze sklepu Arhelan Alkohole świata, klienci mają możliwość zakupienia herbat w wyszukanych smakach, kaw na wagę oraz alkoholi pochodzących z różnych, odległych miejsc.

Arhelan – sklepy blisko domu

Sklepy Arhelan usytuowane są głównie w północno – wschodniej Polsce. Zarówno Arhelan Białystok, jak i inne oddziały marketów znajdują się blisko osiedli mieszkalnych. To niezwykle ułatwia codzienne zakupy. Pomocą w komfortowych zakupach jest także pomocny i przyjazny personel sklepów Arhelan, który doradzi i pomoże w wyborze produktów spożywczych oraz informuje o aktualnych rabatach. Z tymi klienci sklepu mogą także zapoznać się samodzielnie, śledząc media społecznościowe marki lub zakładkę na stronach Tipli, która zawiera informację o zniżkach i kuponach Arhelan. No i pamiętaj, zawsze niezawodnym źródłem informacji o akcjach promocyjnych są gazetki Arhelan.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1263 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.