Gazetka promocyjna Arhelan

Zakupy spożywcze nie muszą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Oszczędzaj z promocjami, rabatami i akcjami specjalnymi dostępnymi w Arhelan gazetce promocyjnej. Wydawana raz na tydzień informuje o zniżkach w sklepie Arhelan Białystok oraz pozostałych marketach położonych w Polsce północno-wschodniej. W Arhelan gazetce promocyjnej można odnaleźć przecenione produkty codziennego użytku, które bardzo często kupowane są przez przeciętnego Kowalskiego. Promocjom podlegają mięsa, słodycze, nabiał, alkohole czy produkty sezonowe np. narzędzia ogrodnicze.

Archiwum gazetek

Arhelan – polska marka spożywcza

Arhelan to polska sieć sklepów spożywczych założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. Przez pierwsze lata swojej działalności, marka prowadziła sprzedaż hurtową. Dopiero w 1995 roku powstał sklep dla klientów indywidualnych. Kolejne lata to intensywny rozwój sieci w województwie podlaskim oraz warmińsko - mazurskim.

Dziś zakupy można robić w 40 miejscowościach, a liczba sklepów Arhelan wynosi 67.

Asortyment sklepu Arhelan

W każdym ze sklepów klienci odnajdą artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz produkty przemysłowe. Asortyment marketów to ok. 20 tysięcy produktów, które codziennie dostarczane są z magazynu centralnego. Dzięki własnym dostawcom marka Arhelan może zaproponować atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów, które dodatkowo obniżane są promocjami i rabatami, o których sklep informuje za pomocą Arhelan - gazetki promocyjnej.

Arhelan Alkohole świata

W sklepach Arhelan zakupić można nie tylko produkty znanych i lubianych marek, ale i specjały z różnych zakątków globu. Korzystając ze sklepu Arhelan Alkohole świata, klienci mają możliwość zakupienia herbat w wyszukanych smakach, kaw na wagę oraz alkoholi pochodzących z różnych, odległych miejsc.

Arhelan – sklepy blisko domu

Sklepy Arhelan usytuowane są głównie w północno – wschodniej Polsce. Zarówno Arhelan Białystok, jak i inne oddziały marketów znajdują się blisko osiedli mieszkalnych. To niezwykle ułatwia codzienne zakupy. Pomocą w komfortowych zakupach jest także pomocny i przyjazny personel sklepów Arhelan, który doradzi i pomoże w wyborze produktów spożywczych oraz informuje o aktualnych rabatach. Z tymi klienci sklepu mogą także zapoznać się samodzielnie, śledząc media społecznościowe marki lub zakładkę na stronach Tipli, która zawiera informację o zniżkach i kuponach Arhelan. No i pamiętaj, zawsze niezawodnym źródłem informacji o akcjach promocyjnych są gazetki Arhelan.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub