Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetka promocyjna Arhelan

Zakupy spożywcze nie muszą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Oszczędzaj z promocjami, rabatami i akcjami specjalnymi dostępnymi w Arhelan gazetce promocyjnej. Wydawana raz na tydzień informuje o zniżkach w sklepie Arhelan Białystok oraz pozostałych marketach położonych w Polsce północno-wschodniej. Arhelan gazetka przedstawia przecenione produkty codziennego użytku, które bardzo często kupowane są przez przeciętnego Kowalskiego. Promocjom podlegają mięsa, słodycze, nabiał, alkohole czy produkty sezonowe np. narzędzia ogrodnicze.

Arhelan – polska marka spożywcza

Arhelan to polska sieć sklepów spożywczych założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. Przez pierwsze lata swojej działalności, marka prowadziła sprzedaż hurtową. Dopiero w 1995 roku powstał sklep dla klientów indywidualnych. Kolejne lata to intensywny rozwój sieci w województwie podlaskim oraz warmińsko - mazurskim.

Dziś zakupy można robić w 40 miejscowościach, a liczba sklepów Arhelan wynosi 67.

Asortyment sklepu Arhelan

W każdym ze sklepów klienci odnajdą artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz produkty przemysłowe. Asortyment marketów to ok. 20 tysięcy produktów, które codziennie dostarczane są z magazynu centralnego. Dzięki własnym dostawcom marka Arhelan może zaproponować atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów, które dodatkowo okraszone są promocjami i rabatami, które zawiera najnowsza publikacja Arhelan - gazetka promocyjna.

Arhelan Alkohole świata

W sklepach Arhelan zakupić można nie tylko produkty znanych i lubianych marek, ale i specjały z różnych zakątków globu. Korzystając ze sklepu Arhelan Alkohole świata, klienci mają możliwość zakupienia herbat w wyszukanych smakach, kaw na wagę oraz alkoholi pochodzących z różnych, odległych miejsc.

Arhelan – sklepy blisko domu

Sklepy Arhelan usytuowane są głównie w północno – wschodniej Polsce. Zarówno Arhelan Białystok, jak i inne oddziały marketów znajdują się blisko osiedli mieszkalnych. To niezwykle ułatwia codzienne zakupy. Wybierz swój punkt sprzedażowy Arhelan - Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Siematycze czy Mielnik - wszystkie oddziały Arhelan, godziny otwarcia i informacje kontaktowe znajdziesz teraz łatwo na stronie internetowej sieci. Pomocą w komfortowych zakupach jest także pomocny i przyjazny personel sklepów Arhelan, który doradzi i pomoże w wyborze produktów spożywczych oraz informuje o aktualnych rabatach. Z tymi klienci sklepu mogą także zapoznać się samodzielnie, śledząc media społecznościowe marki lub zakładkę na stronach Tipli, która zawiera informację o zniżkach i kuponach Arhelan. Pamiętaj też, że zawsze niezawodnym źródłem informacji o akcjach promocyjnych jest gazetka Arhelan.

Chcesz kupować produkty w jeszcze niższych cenach? Śledź Tipli, gdzie czekają na Ciebie zawsze aktualne oferty promocyjne. Najnowsze gazetki promocyjne znajdziesz łatwo - podzielone są na przejrzyste kategorie. Kupuj odzież, kosmetyki i akcesoria do domu w najlepszych cenach.

Sklepy podobne do Arhelan z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Arhelan.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się