Black Friday

Listy do świętego Mikołaja już zostały napisane? W szufladzie trzymasz pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych? Black Friday to idealna okazja na przedświąteczne zakupy! Wykorzystaj wyjątkowy dzień pełen zniżek, aby spełniać marzenia - nie tylko bliskich, ale i swoje. W trakcie Black Friday za mniej możesz więcej!

Co to jest Black Friday?

Bez przesady możemy twierdzić, że Black Friday to synonim "okazyjnych zakupów". To dzień pełen licznych wyprzedaży z rabatami sięgającymi nawet do 90%. Z okazji Black Friday tysiące sprzedawców obniża ceny swoich produktów. Dlaczego?

Black Friday

W Polsce Black Friday nazywamy Czarnym Piątkiem. To święto wyprzedaży, zniżek i promocji, które przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych. W Ameryce Black Friday rozpoczyna okres zakupów świątecznych w wielu sklepach. Skąd wzięła się ta tradycja?

Początki Black Friday

Black Friday ma związek z obchodami Święta Dziękczynienia. Amerykanie chcieli uświetnić swoje najpopularniejsze święto. Wiele miast zaczęło organizować parady, które sponsorowały liczne sklepy, domy handlowe i inne. Była to dla nich świetna reklama. Dzięki temu wiele firm dostawało się z czerwonych liczb, czyli strat na czarne, czyli zyski.

Poza tym do zakupów motywowała też pojawiająca się na paradach postać Świętego Mikołaja, przypominająca, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. W związku z tym, z biegiem czasu zaczęto uznawać ostatni piątek listopada za początek sezonu zakupów świątecznych. Powstaniu tej "marketingowej tradycji" pomogła też niepisana zasada, że do tego dnia sklepy nie organizują kampanii przedświątecznych. Ich wielkim początkiem stały się gigantyczne wyprzedaże organizowane na Black Friday.

★ Zgarniaj cashback w Czarny Piątek!

Zwroty cashback od Tipli, to gwarancja tanich zakupów, z których możesz korzystać przez cały rok, również w czasie Black Friday. Zwroty otrzymasz bez względu na to, czy towar, który Cię interesuje jest przeceniony czy nie. Dowiedz się co to jest cashback i zgarniaj zwroty pieniędzy za zakupy w internecie.

Zgarniaj zwroty cashback!

Black Friday w Europie

Dziś, w piątek po Dniu Dziękczynienia, czyli w ostatni piątek listopada, tysiące sprzedawców obniża ceny produktów i organizuje wyprzedaże. I to nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Zwyczaj przekroczył granice Ameryki i z powodzeniem zagościł się w wielu krajach świata. Czarny Piątek stał się najbardziej dochodowym dniem w całym roku.

Black Friday przywędrował do Europy. Wraz z upływem lat akcja dotarła również do Polski. Czasem nazywamy ją Czarnym Piątkiem, częściej figuruje jako Black Friday. Większość z nas już wie, że w ten dzień można liczyć na najniższe ceny produktów. Wzrost sprzedaży, jak i również zamówień w tym dniu jest ogromny.

Coraz więcej sklepów tego dnia organizuje wielkie promocje i wyprzedaże. Liczne zniżki obejmują wszelki sprzęt elektroniczny, między innymi telewizory, laptopy, komputery stacjonarne, sprzęt AGD oraz różnego rodzaju gadżety. Na zniżki możesz też liczyć w innych sklepach, np. w sklepach odzieżowych, obuwniczych czy drogeriach. Coraz częściej można się spotkać z obniżkami biletów, książek czy nawet jedzenia. Szaleństwo zakupowe ogrania wszystkich konsumentów.

Kiedy odbywa się Black Friday w Polsce

Kiedy odbywa się Black Friday w Polsce

W tym roku w Polsce Czarny Piątek przypada na dzień 23 listopada. Szykuj się na wyprzedaże z okazji Black Friday i nie przegap żadnej oferty! Jest to niepowtarzalna szansa, aby za mało kupić wiele. Black Friday - święto zakupowiczów - zbliża się wielkimi krokami!

Oferty na Czarny Piątek, to dopiero początek! Wszyscy miłośnicy wyprzedaży Black Friday powinni zarezerwować sobie trochę czasu na dokładne zapoznanie się z listą sklepów, aktualnych promocji, jak i również na zakupy w obłędnie niskich cenach.

Debiut Black Friday w Polsce

O Black Friday w Polsce zaczęło się robić głośniej w 2015 roku. Ten rok przyniósł za sobą pierwsze wyprzedaże w amerykańskim stylu. W Internecie pojawiły się strony, gdzie można było znaleźć listy sklepów biorących udział w akcjach promocyjnych. Od tego czasu Czarny Piątek zakorzenił się w Polsce i powoli staje się popularnym trendem. Ciągle jednak promocyjne oferty sklepów z okazji Black Friday są znacznie skromniejsze niż w Ameryce.

Polska nieco przekształciła tę zakupową gonitwę. Aby uzyskać większe dochody, sklepy internetowe przedłużają akcje. Można rzec, że w Polsce jest to często Czarny Tydzień, a Czarny Piątek to tylko zapowiedź okresu tańszych zakupów. Brzmi kusząco?

Łap okazje i cashback!

Wraz z upływem lat, coraz więcej sklepów stacjonarnych i internetowych bierze udział w Black Friday Polska. Oferują one znaczne zniżki na wiele produktów z wielu branż, takich jak branża odzieżowa, kosmetyczna czy sportowa. Lista jest bogata i pełna prawdziwych "perełek" w niskich cenach!

Black Friday z cashbackiem!

Czy w Polsce Black Friday jest tak atrakcyjny jak w Stanach?

Czarny Piątek w Polsce to świetna okazja, aby zrobić tanie zakupy. Niestety stale oferta promocyjna sklepów nie jest aż tak atrakcyjna jak w Stanach Zjednoczonych. Pamiętajmy, że w Ameryce Black Friday to długoletnia tradycja, która stała się częścią kultury. Piątkowe zakupy na wyprzedażach Black Friday, to niemal tak ważna tradycja, jak indyk na świątecznym stole.

W Polsce Black Friday to tylko akcja marketingowa, która być może z czasem zyska na sile i stanie się dla nas wielkim świętem wyprzedaży, tak jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem u nas Czarny Piątek odbywa się w skromniejszych rozmiarach. Mimo to, sklepy odnotowują w ten dzień wyższe wyniki sprzedaży. Dotyczy to zwłaszcza sklepów internetowych. Sprawdź zeszłoroczną listę sklepów online, aby przygotować się na Black Friday 2018! Możesz cieszyć się na niższe ceny w wielu sklepach - od sklepów z zabawkami przez elektronikę po odzież i kosmetyki.

Black Friday w poprzednich latach

Black Friday w poprzednich latach

W Polsce, w poprzednich latach promocje Black Friday przygotowały przede wszystkim duże sklepy stacjonarne i internetowe. W tym roku możesz liczyć na więcej. Tegoroczne zakupy będą niezapomnianym przeżyciem!

W Stanach Zjednoczonych Black Friday w ubiegłym roku rozpoczął się już w czwartek. Sklepy zostały otwarte o godzinie 17.00, w momencie kiedy Amerykanie jedzą tradycyjnego indyka podczas obiadu. Na zakupy wydali średnio 620 milionów dolarów.

Black Friday w poprzednich latach

Ogromny wpływ na ten sukces ma fakt, że Black Friday przypada na miesiąc przed świętami. Świadomi konsumenci korzystają ze zniżek, aby zaopatrzyć się w tańsze prezenty dla najbliższych. Nic dziwnego. Ceny spadają nawet o 90%. Klienci za tę samą kwotę mogą kupić dużo więcej niż w innych dniach. Pamiętaj, na wyprzedażach Black Friday płacisz mniej!

Nie tylko w Ameryce Czarny Piątek jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o wysokość obrotów sklepów w ciągu całego roku. Ten dzień przynosi bardzo duże zyski. Przed rokiem 2003 w Polsce na podium dnia z największymi zyskami triumfowała ostatnia sobota przed Bożym Narodzeniem. Dziś jej miejsce powoli zajmuje Czarny Piątek, którego popularność w Polsce z roku na rok rośnie.

Wystarczy spojrzeć na statystyki Google Trends, które rejestrują wielki wzrost zapytań zawierających frazy "Black Friday", "Czarny Piątek" oraz "Cyber Monaday". Porównując wyniki od 2013 roku, wyszukiwanie tych fraz wzrosło 10-krotnie!

Black Friday w minionych latach

Już wiesz co planujesz kupić podczas tegorocznego Czarnego Piątku? Listy zakupowe są już przygotowane? Czy wiesz, że dużo klientów odkłada zakup wielu drogich produktów i czeka na akcje promocyjne Black Friday? Jest wielka szansa, że dużo taniej dostaną to czego chcą. Z roku na rok ta akcja przynosi nam coraz większe korzyści. Oceniając doświadczenia firm z innych rynków, możemy oczekiwać dużego wzrostu ilości akcji promocyjnych w tych dniach.

Cyber Monday

Cyber Monday

Oprócz Czarnego Piątku na uwagę zasługuje również Cyber Monday, czyli Cyber Poniedziałek.

To poniedziałek przypadający po Black Friday. Jest drugim popularnym świętem zakupów importowanym z Ameryki. Po raz pierwszy użyto tego określenia w 2005 roku. Początkowo Black Friday miał być zarezerwowany jedynie dla sklepów stacjonarnych. Cyber Poniedziałek został stworzony po to, aby klienci mogli cieszyć się tanimi zakupami online.

Ciekawostką jest, że w Cyber Poniedziałek głównie kupowana jest moda. Równie interesujący jest fakt, że ten dzień powoli staje się bardziej interesujący dla amerykańskiego klienta niż Black Friday. Wartość zamówień online potrafi dwukrotnie przewyższyć wartość zakupów zrobionych podczas piątkowego szaleństwa.

Pomału zaciera się granica pomiędzy tymi dwoma dniami. Coraz częściej Czarny Piątek rozpoczyna czterodniowe szaleństwo wyprzedaży, kończące się w Cyber Monday. Byc może dlatego Cyber Poniedziałek zyskuje coraz większą popularność.

Cyber Poniedziałek

W trakcie tych dni promocji, sklepy przygotowują mnóstwo okazji. Cyber Monday zaskakuje totalnymi wyprzedażami elektroniki. Tylko nigdy nie wiadomo, czy oferta w ten dzień zaspokoi Twoje oczekiwania. W naszym kraju ten dzień jeszcze nie jest popularny. Black Friday odnosi większe triumfy. Jednak z roku na rok powoli sytuacja się zmienia, tak jak i zainteresowanie Polaków nowinkami importowanymi z Ameryki.

Black Friday 2018

Black Friday 2018

Tegoroczny Czarny Piątek z pewnością zaskoczy nas wielką ilością ciekawych ofert, większymi promocjami i szerszym wyborem różnych marek. Jest to dzień wielkich zakupów, na które nie mogłeś pozwolić sobie wcześniej. Atmosfera z pewnością będzie bardzo gorąca. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rabaty, które znajdziesz tylko u nas. Koniecznie sprawdź co oferują partnerskie sklepy Tipli!

RADA TIPLI: Czy wiesz, że dzięki zwrotom cashback zakupy, które kupisz w trakcie Black Friday lub Cyber Monday mogą być jeszcze tańsze? Dowiedz się co to jest cashback i korzystaj z niskich cen przez cały rok!

Black Friday – tego nie możesz przegapić

Dobra wiadomość jest taka, że wyprzedaże Black Friday są już tuż, tuż. Jesteście gotowi? Miłośnicy tanich zakupów już wiedzą, że Czarny Piątek odbywa się na całym świecie w ostatni piątek listopada. Do akcji przyłączają się nie tylko duże sklepy wielobranżowe, ale także i te małe. Wiele z nich jest dłużej otwartych. Niekiedy nawet całą dobę.

Źródło: youtube

Rabaty obejmują urządzenia elektroniczne, takie jak tablety, telewizory, laptopy, komputery stacjonarne czy konsole do gier. Nic dziwnego, że podczas Black Friday miliony Amerykanów wydaje swoje pieniądze na promocjach.

Czarny Piątek nadchodzi!

Dla tych którzy polują na okazje, to fantastyczny czas. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Aż żal nie skorzystać z tak wielkich obniżek cen. Poprzednie lata wskazują na to, że warto śledzić oferty promocyjne sklepów, aby wybrać najlepsze rabaty. Zapoznaj się z listą sklepów internetowych, które z pewnością przygotują dla Ciebie ciekawą ofertę z okazji Black Friday! Serdecznie zapraszamy.

Black Friday – lista sklepów

Black Friday – lista sklepów

Black Friday w tym roku przypada na dzień 23 listopada. Sklepy, które zaczynają wcześniej wyprzedaże, często proponują bezpłatne przesyłki. Szeroki wybór sprawia, że każdy konsument może wybrać słuzby lub produkty zgodne z jego wymaganiami. Zegar tyka, rabaty czekają!

Wielkie platformy zakupowe

 • Aliexpress - czyli "chińskie Allegro", to jeden z największych na świecie serwisów internetowych, na których kupisz niemal wszystko.
 • Allegro - portal, który zna każdy! To miejsce z nieograniczonym wyborem produktów na wszelką okazję.
 • Ebay - ogólnoświatowy serwis, w którym dostępnych jest ponad 50 tysięcy kategorii i jeszcze więcej produktów.
Black Friday – lista sklepów ze sprzętem elektronicznym

Elektronika

 • Media Markt - jedna z największych sieci elekromarketów w Polsce, która połączyła się z Saturnem.
 • Media Expert - profesjonalna sieć sklepów RTV i AGD.
 • RTV EURO AGD - sklep oferujący szeroką gamę produktów elektronicznych.
 • Komputronik - sklep oferuje sprzęt komputerowy, telewizory, telefony, smartfony i smartwatche oraz artykuły gospodarstwa domowego, a także zabawki i narzędzia ogrodowe.

Przygotuj się na Black Friday. Przejrzyj aktualne gazetki z Elektroniką.

Black Friday – moda

Moda - ubrania i dodatki

 • Bonprix - popularny sklep odzieżowy.
 • Reserved - polska moda znana w całej Europie.
 • Cropp - modna sieć odzieżowa z Polski.

Nie przegap żadnej okazji i już dziś przejrzyj aktualne gazetki promocyjne z modą.

Black Friday – mamy i dzieci

Artykuły dziecięce

 • 5.10.15 - sklep odzieżowy dla dzieci.
 • Kik - sklep dla dzieci i mam.
 • Reserved - sklep odzieżowy znany w całej Europie.
 • Bliżej Ciebie - sklep z artykułami dla mamy i dziecka. Znajdziesz tu wyroby higieniczne, kosmetyki oraz zabawki.
Black Friday – sklepy obuwnicze

Obuwie

 • Eobuwie - największy internetowy sklep obuwniczy w Polsce
 • Deichmann - obuwie damskie, męskie i dziecięce w niemieckiej sieci sklepów stacjonarnych i w sklepie internetowym.
 • CCC - polska sieć sklepów znanych w całej Europie, która posiada bogatą ofertą obuwia.

Internetowe sklepy obuwnicze również przygotowują oferty specjalne z okazji Black Friday. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi gazetkami promocyjnymi.

Black Friday – sklepy meblowe

Meble

 • Black Red White - polski sklep z bogatą ofertą mebli kuchennych i pokojowych.
 • Jysk - duński sklep z meblami i dekoracjami w skandynawskim stylu.
 • Agata Meble - najpopularniejszy, polski sklep meblowy.

Również sklepy meblowe organizują Black Friday. Przejrzyj gazetki z kategorii gazetek Meble oraz gazetki Dom, mieszkanie i ogród.

Black Friday – sklepy

Uroda i zdrowie

 • Rossmann - najpopularniejsza drogeria w Polsce.
 • Douglas - największa sieć perfumerii z bogatą ofertą kosmetyków.
 • Oriflame - sklep z oryginalnymi szwedzkimi kosmetykami inspirowanymi przyrodą.
Black Friday – sklepy sportowe

Sport

 • Decathlon - sklep z ubraniami sportowymi i sprzętem sportowym niemal do każdej dziedziny sportu.
 • 4f - polski sklep sportowy.
 • Nike - legendarna odzież i obuwie sportowe.
Rossmann Black Friday

Rossmann Black Friday

Jest to najwyżej ceniona przez klientów sieć drogerii na terenie Polski. Sklep co roku oferuje ciekawe promocje na Black Friday. Przeceny obejmują kosmetyki, perfumy, książki, a także biżuterię. W ubiegłym roku Rossmann przygotował atrakcyjną ofertę z okazji Czarnego Piątku, która była skierowana głównie do miłośników zapachów! Wyjątkowa promocja obejmowała perfumy. W momencie zakupów można było otrzymać drugi flakon tylko za 1 grosz! Akcja obejmowała przede wszystkim zakupy online. Z pewnością dlatego, by zaoszczędzić klientom nieprzyjemnych zakupów w tłumie zainteresowanych, którzy w ten dzień odwiedzali sklepy stacjonarne.

Promocja ‘’1+1” wywołała olbrzymie zainteresowanie wśród klientów, chociażby dlatego, że perfumy to świetny prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Perfumy są jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych upominków, który nadaje się nie tylko na święta Bożego Narodzenia.

Poznaj drogerię Rossmann

Rossmann to druga pod względem wielkości sieć drogerii w Europie, która posiada w swojej ofercie między innymi kosmetyki pielęgnacyjne oraz środki czystości. Od 1993 roku działa także w Polsce. W chwili obecnej, na terenie Polski funkcjonuje ponad 1 200 stacjonarnych sklepów marki Rossmann. Prężnie działa także drogeria internetowa, która z pewnością zachwyci nas świetnymi promocjami również podczas Black Friday!

Rossmann Black Friday

Jakie są rabaty?

Jedną z akcji rabatowych, na które najbardziej czekają polscy klienci drogerii, jest Black Friday Rossmann. Dlaczego warto poczekać i robić zakupy w Czarny Piątek? To bardzo proste! W ten dzień czekają na Ciebie:

 • mega rabaty
 • bardzo duży wybór tańszych produktów

To wszystko oznacza duże oszczędności i spełnienie zakupowych marzeń.

Zgarnij najlepsze zniżki dla siebie!

Zwroty cashback od Tipli, to gwarancja tanich zakupów. Otrzymasz je bez względu na to, czy towar, który Cię interesuje jest przeceniony czy nie. Dowiedz się na czym polega cashback

Zgarniaj zwroty cashback!

Black Friday – gorące oferty na kosmetyki!

W tym roku Czarny Piątek Rossmann przypada na 23 listopada. Większość sklepów zapowiada swoje promocje nawet kilka dni wcześniej. Dlatego warto śledzić ich oferty, aby móc się przygotować na największe cenowe szaleństwo w roku. Drogerie Rossmann zaproponują atrakcyjne zniżki i super promocje. Być może powtórzą promocje 1+1. Stań się częścią Czarnego Piątku razem z nami - zaproś do wspólnych zakupów rodzinę i przyjaciół.

Media Expert Black Friday

Media Expert Black Friday

Liczne kupony i kody rabatowe to wspaniała oferta Black Friday w sklepie online Media Expert. Koniecznie sprawdź liczne promocje jakie sklep przygotował na Czarny Piątek i oddaj się zakupowej gorączce. Jeszcze większe zniżki, promocje i rabaty to niepowtarzalna okazja do zakupu sprzętu elektronicznego w cenach jakich dotąd jeszcze nie było. Skorzystaj z Black Friday w Media Expert!

W ubiegłym roku podczas kilkudniowej akcji Black Friday w sklepach stacjonarnych i w sklepie online Media Expert dostępne były setki produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim przecenione zostały smartfony, konsole do gier wraz z grami, kamery wideo, telewizory, sprzęt AGD oraz narzędzia do domu i ogrodu.

Jak wykorzystać promocje w Media Expert podczas Czarnego Piątku?

 • należy przejść na stronę sklepu online, gdzie można zrobić zakupy. Apple iPhone 5c, a może odkurzacz Zelmer?
 • po dodaniu asortymentu do koszyka, przejdź do kasy i w podsumowującym oknie wpisz kod rabatowy
 • po wpisaniu rabatowego kodu Media Expert trzeba zatwierdzić transakcję, aby zakończyć zakupy i cieszyć się niższą ceną zakupionego sprzętu.
Media Expert Black Friday

Internetowe zakupy w Media Expert

Media Expert - jest to sieć elektromarketów, która istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferuje szeroki wybór sprzętu AGD i RTV oraz inne urządzenia elektroniczne. W ofercie sklepów jest także transport i serwis. Zniżki i rabaty to niepowtarzalna okazja do zakupu w cenach jakich jeszcze nie znacie.

Black Friday to dzień pełen wrażeń. Robiąc zakupy online oszczędzasz nie tylko czas ale także i swoje pieniądze. Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, zrób to teraz! Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu i wybrać odpowiednią kategorię. Możesz przeglądać dostępne produkty do woli i porównywać parametry. Kupuj w Media Expert!

Kody rabatowe Media Expert to zdecydowanie oferta tańszego sprzętu AGD, RTV oraz wszelkich multimediów i elektroniki. Sklep online gwarantuje klientom największy wybór sprzętu do wyposażenia biura, mieszkania czy samochodu. Nie zwlekaj – zniżki są przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Media Markt Black Friday

Media Markt Black Friday

Któż z Was nie zna Media Markt? To jedna z największych w Polsce sieci sklepów mających w swojej ofercie wszelki sprzęt RTV i AGD! Na świecie zajmuje pozycje lidera sprzedaży elektroniki. Nic w tym dziwnego, że organizowane przez nią promocje na Black Friday cieszą się ogromną popularnością!

Podczas ubiegłej akcji Black Friday sieć zdecydowała się rozpocząć wyprzedaż już z tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas czarnego tygodnia można było już zakupić w promocyjnych cenach większość towarów w standardowej ofercie Media Markt!

Z biegiem czasu na całym świecie Czarny Piątek przyciąga jeszcze większą uwagę klientów chcących kupić produkty po znacznie niższych cenach ulubionych marek. Coraz częściej także Polacy korzystają z okazji, aby w ten dzień nabyć sprzęt. Z pewnością i w tym roku Media Markt nie zawiedzie oczekiwań swoich klientów!

Media Markt Black Friday

Jak przygotować się do Czarnego Piątku?

 • powstrzymaj się z zakupami na jesień/zimę aż do końca listopada, dzięki czemu możesz zaoszczędzić kilkaset złotych
 • zacznij obserwować ceny asortymentu, które chcesz zakupić
 • podczas startu promocji nie czekaj zbyt długo, gdyż największe rabaty i atrakcyjne ceny są oferowane przez ograniczony czas

Jeśli nie masz czasu na zakupy warto rozważyć sklep internetowy na Black Friday. Spiesz się, gdyż oferty zwykle są ważne do wyczerpania zapasów. W zeszłym roku w Media Markt rabaty sięgały do 35% prawie we wszystkich kategoriach produktów.

★ Czarny Piątek - najpopularniejsza akcja rabatowa w Polsce!

Polujesz na atrakcje cenowe i lubisz oszczędne zakupy? Kupuj z Tipli! Dzięki zwrotom cashback nie musisz czekać na rabaty!

Kupuj taniej z cashbackiem

Z pewnością w ten przedświąteczny czas każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich! Sieć sklepów Media Markt oferuje następujące kategorie produktów RTV i AGD, telewizory, komputery, tablety, kamery, telefony, smartfony, konsole, sport i rekreacja, artykuły dla dzieci, filmy, muzyka, książki, sprzęt biurowy, oświetlenie, dom i ogród.

Jesteśmy przekonani, że nowa pralka czy zmywarka sprawi dużo radości i ułatwi wykonywanie codziennych czynności. Spiesz się z wyborem swojego wymarzonego sprzętu. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Black Friday w Media Markt to tykająca bomba cenowa!

Neonet Black Friday

Neonet Black Friday

Neonet to jeden z największych sieci sklepów posiadających sprzęt RTV i AGD. Staje się powoli prawdziwym liderem na rynku. W Polsce firma Neonet gości już od 15 lat! Zakupy stają się przyjemnością, której nie możesz przegapić. Szczególnie kiedy zbliża się ogromna akcja promocyjna Black Friday!

★ Neonet - informacje o kuponach

 • Skopiuj kupon rabatowy i zachowaj go do momentu zakupów online
 • Robiąc zakupy w sklepach internetowych, podczas płacenia należy podać kod rabatowy, który znajduje się na kuponie
 • Wysokość rabatu, a także wszelkie ważne szczegóły, opisane są na każdym z kuponów
 • Kupon rabatowy umożliwia tylko jednorazowe zakupy
 • Kupony rabatowe nie łączą się z innymi promocjami

Należy pamiętać, że kupon obejmuje tylko wybrany asortyment.

Neonet online

Drogi użytkowniku! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Black Friday to wybuch cenowy, który odbywa się w sklepach internetowych!

Jeśli pragniesz w nich zrobić zakupy ze zniżką, przed zapłatą wpisz kod rabatowy w odpowiednim polu.

RADA TIPLI: Lubisz zgarniać rabaty dla siebie? Chcesz kupować wyłącznie online? Niektóre sklepy internetowe biorące udział w Black Friday , w dzień rozpoczęcia akcji publikują na swoich stronach internetowych kody rabatowe. Możesz je mieć już dziś! Pamiętaj jednak, że nie możesz ich wykorzystywać w sklepach stacjonarnych.

Neonet Black Friday

Promocje Neonet już na Ciebie czekają. Zakup sprzętu zazwyczaj wiąże się z dużymi wydatkami. Remont mieszkania, wyposażenie kuchni czy całkowita wymiana sprzętu to bardzo duże obciążenie dla domowego budżetu. Doskonałym rozwiązaniem są wtedy wyprzedaże Black Friday, lecz i one nie trwają wiecznie. Śledź na bieżąco oferty sklepu Neonet i zgarnij najlepsze kody rabatowe. Lawinowa obniżka cen spadnie na Ciebie, gwarantując świetne prezenty na Boże Narodzenie! Możesz sprawić niecodzienny prezent sobie lub swoim bliskim.

Ciesz się promocjami Black Friday

Zakupy, to bardzo lubiana przez nas czynności, prawda? Ciężko pracujemy i dlatego chcemy później w fajny sposób wydać te pieniądze. A co jest lepszego niż wyprzedaże i promocje? No właśnie, to chyba jest najlepsze, dlatego planując większe zakupy, warto sprawdzić, czy w najbliższym czasie nie kroi się jakaś ciekawa promocja, z której będziemy mogli skorzystać.

Black Friday - wysoka jakość za niską cenę

Na pewno o Black Friday każdy juz słyszał, ale nie każdy dobrze wie, o co w tym chodzi. Spieszymy zatem wyjaśnić. Czarny Piątek to promocja, która trwa 24 godziny. W tym roku, będzie miała miejsce 23 listopada.

To jeden dzień najkorzystniejszych wyprzedaży w roku. Na świecie uznawane są za największe wyprzedaże, których promocje sięgają nawet 90%. W Polsce ten dzień, staje się z każdym rokiem bardziej popularny. Coraz więcej bardzo znanych marek bierze udział w tej akcji rabatowej. W każdym roku oferta jest coraz ciekawsza i coraz większa. Cieszy nas to niezmiernie, bo przecież można tego dnia kupić prezenty na Mikołaja czy na Święta.

Black Friday - Sale

Czarny Piątek - kup prezent na święta

23 listopada, to jest już czas, kiedy wszyscy żyjemy przygotowaniami do świąt. A jeśli jeszcze nie mamy w głowie przedświatecznej gorączki, to na pewno zastanawiamy się nad prezentami na dzień św. Mikołaja.

Black Friday - Świeta

Coraz większa jest Black Friday lista sklepów, które biorą udział w tej akcji. Mamy ogromny wybór wśród świetnych, prestiżowych marek, oferujących produkty najwyższej jakości.

Często, w regularnej cenie, nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na pewne produkty, które są zwyczajnie bardzo drogie, ale dzięki Black Friday mamy okazję spełnić, choć te najmniejsze, zakupowe marzenia.

Czarny Piątek - promocyjny zawrót głowy

Przejdźmy zatem do konkretów. Sklepów, które biorą udział w tegorocznej edycji Black Friday jest bardzo dużo. Codziennie do wydarzenia dołączają nowe sklepy, dlatego nie da się oszacować właściwej liczny partnerów. Na pewno możemy podzielić sklepy na kilka kategorii:

Sklepy z elektroniką:

 • Media Markt - jedna z największych sieci elekromarketów w Polsce
 • Komputronik - sklep oferuje sprzęt komputerowy, telewizory, telefony

Sklepy dla dzieci:

 • Kik - sklep dla dzieci i mam
 • Reserved - sklep odzieżowy znany w całej Europie

Sklepy związane ze zdrowiem i urodą:

 • Rossmann - największa w Polsce drogeria
 • Oriflame - sklep z naturalnymi szwedzkimi kosmetykami

Sklepy z butami i galanterią skórzaną:

 • Deichmann - obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz dodatkami
 • CCC - sklep z bogatą ofertą obuwia i dodatków
Dodatki Sukienka

Jest to tylko niewielki skrawek z całej listy sklepów, które biorą udział w wyprzedaży. Jak widać, oferta dotyczy sklepów, które w swoim asortymencie mają bardzo dobre jakościowo rzeczy, dlatego warto z zakupami wstrzymać się do 23 listopada. Wszystkie sklepy uczestniczące w tym wydarzeniu przygotowują rabaty i promocje, o których niebawet będzie bardzo głośno.

Planując wydatki do końca roku warto uwzględnić Black Friday, bo dzięki tej akcji zaoszczędzimy sporą sumę a uzupełnimy garderobę, kupimy nowe perfimy czy piękny prezent dla dziecka. Sprawmy sobie radość tego dnia, przecież na to zasługijemy!

Skorzystaj z promocji Black Friday i odbierz cashback z Tipli!

Robiąc zakupy na Tipli.pl możesz zyskać nawet 25% zwrotu z wydanej kwoty!

Napisz z dzieckiem listo do św. Mikołaja, a będziesz wiedzieć, o czym marzy Twoje dziecko. Sprawdź ofertę sklepów, które biorą udział w promocji i kup zabawki dla dzieci w rewelacyjnych cenach!

Zrób zakupy w Czarny Piątek i odbierz cashback!